- دسته‌بندی نشده

روند ساخت نسخه‌ی بعدی بازی Unreal Tournament با مشکل مواجه شده است

روند ساخت نسخه‌ی بعدی بازی Unreal Tournament با مشکل مواجه شده است

سری بازی‌های Unreal Tournament از عناوین محبوب سبک اکشن اول شخص چندنفره محسوب می‌شوند. شرکت اپیک گیمز (Epic Games) پس از ساخت بازی Unreal Tournament 3، برروی یک نسخه‌ی از آزمایشی از این سری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی کار می‌کرد.

این نسخه‌ی آزمایشی قرار بود با استفاده از بازخوردهای طرفداران این سری توسعه یابد. با این حال، اپیک گیمز برای ساخت عنوان محبوب سبک بتل رویال یعنی Fortnite، از برخی از اعضای اصلی تیم سازنده‌ی سری Unreal Tournament استفاده کرد و پس از مدتی روند ساخت نسخه‌ی آزمایشی Unreal Tournament متوقف شد. به تازگی، تیم سویینی (Tim Sweeney)، مدیرعامل شرکت اپیک گیمز، در مورد بازی بعدی سری Unreal Tournament توضیحات کوتاهی را ارائه داده است.

وی در توییتر خود تایید کرد که اعضای اصلی تیم سازنده‌ی Unreal Tournament همچنان برروی بازی Fortnite کار می‌کنند. علاوه بر این، وی اشاره کرد که شرکت اپیک گیمز به دلیل ماهیت آزمایشی بودن نسخه‌ی جدید Unreal Tournament، دقیقا نمی‌داند این پروژه را چگونه به اتمام برساند. سویینی ادعا کرد که این بازی ماهیت اصلی خود را پیدا نکرده و این بدین معناست که اپیک گیمز از وضعیت فعلی آن راضی نیست.

با توجه به این شرایط و تمرکز اپیک گیمز برروی Fortnite، به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Unreal Tournament باشیم. نظر شما در این خصوص چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *