- دسته‌بندی نشده

رئیس یوبی‌سافت: Splinter Cell در زمان مناسبی منتشر خواهد شد

رئیس یوبی‌سافت: Splinter Cell در زمان مناسبی منتشر خواهد شد

از تمام مجموعه‌ها و عناوین یو‌بی‌سافت (Ubisoft)، بازی Splinter Cell است که بیشترین درخواست بازگشت را از سوی طرفداران داشته است. آخرین نسخه از این مجموعه‌ی مخفی‌کاری با پسوند Blacklist در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و پس از آن نیز شایعات و گزارشات بسیاری پیرامون قسمت جدید این مجموعه برای نسل هشتم به گوش رسید که هیچکدام به واقعیت دست پیدا نکردند.

خود شرکت در گذشته نسبت به دلایل عدم عرضه‌ی قسمت جدید آثار قدیمی خود از جمله مجموعه‌ی Splinter Cell توضیحاتی را ارائه داده بود و اعلام کرد که Splinter Cell را فراموش نکرده‌اند و بالاخره روزی شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید این فرانچایز خواهیم بود. حال آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، رئیس این شرکت، طی مصاحبه‌ی جدیدی با وب‌سایت چینی GamerSky، دوباره اطلاعاتی را در رابطه با سرنوشت مجموعه‌ی Splinter Cell و آینده‌های آن با طرفداران به اشتراک گذاشت.

بر اساس توضیحات وی، ما طی بازه‌زمانی مناسبی شاهد بازگشت Sam Fisher به میدان نبرد خواهیم بود و یوبی‌سافت نیز در حال حاضر به صورت ویژه برروی این موضوع تمرکز کرده است.

قرار است که شاهد تجربه‌ی جدید Splinter Cell اما بیشتر برروی پلتفرم‌های غیر اصلی باشیم. در حال حاضر به دلیل موضوع زمان نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذاریم اما اطمینان داشته باشید که در موقعیت مناسب شاهد بازگشت بزرگ و قدرتمند Splinter Cell خواهیم بود.

در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که یوبی‌سافت برای عرضه‌ی مستقل نسخه‌ی جدید Splinter Cell برنامه‌ریزی کرد باشید و فعلا نیز تنها برنامه دارد تا از شخصیت‌های این مجموعه در عناوین کوچک و متوسط در پلتفرم‌ تلفن‌های هوشمند بهره ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *