- دسته‌بندی نشده

دعوت‌نامه‌هایی برای تجربه‌ی نسخه‌ی جدید Resident Evil برای برخی از بازی‌بازان ژاپنی ارسال شده است

دعوت‌نامه‌هایی برای تجربه‌ی نسخه‌ی جدید Resident Evil برای برخی از بازی‌بازان ژاپنی ارسال شده است

پس از موفقیت بالای Resident Evil 7 و نسخه‌ بازسازی شده‌ی Resident Evil 2، به نظر می‌رسد که شرکت ژاپنی کپکام (Capcom) می‌خواهد هرچه سریعتر یک نسخه‌ی کاملا جدید و یا یک عنوان بازسازی شده‌ی دیگر را عرضه کند.

مجموعه‌ی Resident Evil را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین مجموعه بازی‌ها دانست. با وجود فراز و نشیب‌هایی که این سری تجربه کرده، شرکت کپکام موفق شده است تا باری دیگر با عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2، این سری را به اوج برساند. همچنین روز گذشته دیدیم که این سری به عنوان موفق‌ترین مجموعه از نظر فروش در میان بازی‌های هم‌سبک شناخته شد. حال به نظر می‌رسد که در آینده‌ی نزدیک شاهد عرضه‌ی نسخه‌ای جدید از این سری خواهیم بود.

اخیرا دعوت‌نامه‌هایی از طریق برنامه‌ی همراه سری Resident Evil برای برخی بازی‌بازان ژاپنی ارسال شده است که از آن‌ها می‌خواهد تا برای تجربه‌ی یک بازی معرفی نشده در روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه سال جاری (۸ و ۹ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) به شهر توکیو سفر کنند.

با وجود اینکه در حال حاضر هیچگونه اطلاعات رسمی در رابطه با جدیدترین نسخه‌ی سری Resident Evil وجود ندارد، ممکن است که این بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 باشد. در چند ماه گذشته شایعاتی در رابطه با چنین عنوانی منتشر شده است که باعث می‌شود احتمال ساخت چنین عنوانی بالا برود. به هر حال نمی‌توان احتمال معرفی نسخه‌ی جدیدی از این سری توسط شرکت کپکام را در آینده‌ای نزدیک رد کرد و این شرکت به‌زودی از جزئیات بیشتری در رابطه با این بازی پرده‌برداری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *