- دسته‌بندی نشده

در روز‌های آتی اطلاعات جدیدی از بازی Destiny 2: Shadowkeep منتشر خواهد شد

در روز‌های آتی اطلاعات جدیدی از بازی Destiny 2: Shadowkeep منتشر خواهد شد

حال که تنها یک ماه تا انتشار بسته‌ی الحاقی جدید بازی Destiny 2 یعنی Shadowkeep باقی مانده، استودیو بانجی (Bungie) تاریخ انتشار اطلاعات جدید درباره‌ی این بازی را اعلام کرد.

سال گذشته بود که استودیو بانجی توانست تا حق بازی Destiny را از شرکت Activision گرفته و از آن جدا شود تا نسخه‌ی دوم بازی Destiny که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد را به تنهایی ادامه داده و منتشر کند. بانجی با انتشار بسته‌های الحاقی، همواره از این بازی پشتیبانی کرده و حال نوبت به بسته‌ی الحاقی جدید این بازی، یعنی Shadowkeep رسیده تا شاهد بخش‌ها و موارد چدیدی از این بازی باشیم.

اولین بخش از رونمایی بازی در هفته‌ی جاری، توسط آقای لوک اسمیت، کارگردان بازی، ارائه خواهد شد که باید دید در آن شاهد چه اطلاعاتی خواهیم بود.

دومین بخش در طی یک استریم و در تاریخ ۲۳ مرداد (۱۴ اگست) خواهد بود که توسعه‌دهندگان، قصد دارند تا در آن از بخش‌ها و موارد شخصی سازی مثل زره‌ها و آرتیفکت‌ها و غیره رونمایی کنند.

بخش سوم نیز در تاریخ ۲۹ مرداد (۲۰ اگست) خواهد بود که از بخش کراس-سیو رونمایی شده و بعد از آن نیز وارد فصل جدیدی در خود بازی خواهیم شد که در آن از حالت پی‌وی‌پی (PvP) و موارد دیگر رونمایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *