- دسته‌بندی نشده

حالت نیوگیم پلاس در بازی Cyberpunk 2077 وجود خواهد داشت

حالت نیوگیم پلاس در بازی Cyberpunk 2077 وجود خواهد داشت

همان طور که اطلاع دارید، تا کنون اطلاعات مختلفی از بازی مورد انتظار استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، یعنی عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شده است. بر اساس اطلاعات جدیدی که منتشر شده، این استودیو در حال کار برروی اضافه کردن حالت نیوگیم پلاس به بازی است.

بر اساس مقاله‌ای که در مجله‌ی لهستانی PSX Xtreme منتشر شده، قرار است حالت نیوگیم پلاس به Cyberpunk 2077 اضافه شود و سازندگان در حال حاضر برروی آن کار می‌کنند. همچنین این مقاله شامل اطلاعات جدید و گسترده‌ای از این بازی است. اینکه آیا حالت نیوگیم پلاس در زمان عرضه‌ی بازی در دسترس خواهد بود و یا همانند بازی The Witcher 3 پس از عرضه‌ی آن اضافه می‌شود، هنوز مشخص نشده است. با این حال، تا انتشار بازی زمان زیادی باقی مانده و این احتمال وجود دارد که در زمان عرضه حالت نیوگیم پلاس در دسترس باشد.

استودیوی سازنده تا به حال اطلاعات مختلفی در مورد مکانیک‌های گیم‌پلی بازی، گزینه‌های شخصی‌سازی گسترده، انتخاب دیالوگ‌ها و … منتشر کرده است. اواخر ماه آگست میلادی قرار است یک نمایش ویژه از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 در رویداد Gamescom 2019 ارائه شود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *