- دسته‌بندی نشده

جزئیات جدیدی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

جزئیات جدیدی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

شب گذشته، اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) رسماً از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کرده و اطلاعات تازه‌ای را در مورد نسخه‌ی آزمایشی به اشتراک گذاشتند. حال توسعه دهندگان جزئیات جالبی را در مورد امکانات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و نحوه‌ی پیاده سازی بازی میان پلتفرمی منتشر کرده‌اند.

به گفته‌ی اینفینیتی وارد، نسخه‌ی‌ رایانه‌های شخصی بازی Call of Duty: Modern Warfare توسط استودیوی بیناکس (Beenox)، توسعه دهنده‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Team Racing Nitro-Fueled، در حال ساخت بوده و خبر خوب این است که اکتیویژن آن را یک نسخه‌ی «کاملاً بهینه» توصیف کرده است. علاوه بر ویژگی‌هایی نظیر تغییر دهنده‌ی میدان دید و نرخ فریم آزاد که قطعاً باعث خوشحالی بازی‌بازان رایانه‌های شخصی می‌شوند، این نسخه از صفحه نمایش‌های عریض، HDR، کنترل‌های قابل شخصی سازی و چندین صفحه نمایش نیز پشتیبانی می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید، Call of Duty: Modern Warfare به طور کامل از بازی میان پلتفرمی پشتیبانی می‌کند؛ این بدین معنی است که بازی‌بازان رایانه‌های شخصی نیز می‌توانند با کاربران کنسول‌های نسل هشتم به بازی بپردازند. با این‌ حال، خوشبختانه توسعه دهندگان در تلاش هستند تا کاری کنند که کاربران رایانه‌های شخصی دارای برتری خاصی در مسابقات نباشند. آقای جو کسوت (Joe Cesot)، کارگردان و طراح بخش چندنفره، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت دوال‌شاکرز اعلام کرد:

ما مچ‌میکینگ را براساس دستگاه ورودی انجام می‌دهیم. پس اگر شما از صفحه کلید استفاده می‌کنید، با دیگر افرادی که از صفحه کلید استفاده می‌کنند، بازی خواهید کرد. اما اگر بازی‌باز کنسول هستید و به استفاده از کنترلر علاقه دارید، با کاربرانی که از کنترلر استفاده می‌کنند به بازی خواهید پرداخت. همچنین ما اجازه نمی‌دهیم که کنترلر یا دستگاه ورودی خود را در حین مسابقه تغییر دهید. پس هر وسیله‌ای را که انتخاب کنید، تا انتهای بازی دیگر نمی‌توانید آن را تغییر دهید.

در نهایت لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Call of Duty: Modern Warfare تنها از طریق Battle.net در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری نسخه‌ی آزمایشی، پیشنهاد می‌کنیم به این آدرس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *