- دسته‌بندی نشده

تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica [به‌روز رسانی شد]

تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica [به‌روز رسانی شد]

همانطور که می‌دانید در هفته‌ی جاری و در جریان کنفرانس Gamescom 2019، خبری در رابطه با موجود شدن بازی Erica بر روی فروشگاه پلی‌استیشن منتشر شد. حال پس از چندین روز که از انتشار این عنوان می‌گذرد، بسیاری از سایت‌های مطرح جهان به نقد این عنوان پرداخته‌ و نمرات مورد نظر خود را با ما به اشتراک گذاشته‌اند.

در جریان این کنفرانس، ناشر بازی Erica، یعنی Sony Interactive Entertainment و توسعه‌دهنده‌ی آن، یعنی FlavourWorks خبر از موجود شدن این بازی بر روی فروشگاه پلی‌استیشن دادند. همین حالا می‌توانید این محصول را بر روی فرشگاه پلی‌استیشن و با قیمت ۹٫۹۹ دلار خریداری کنید. این خبر با انتشار یک تریلر از بازی خاتمه یافت. کمپانی سونی، تریلر این بازی را در قالب یک فیلم درام به نمایش گذاشت. حال نقدها و نمرات این عنوان را با هم مرور می‌کنیم.

۸٫۵/۱۰ : DualShockers

بازی Erica یکی از بهترین عناوینی است که در زمره‌ی بازی‌های FMV قرار می‌گیرد.

۸/۱۰ : Everyeye.it

بازی Erica برای تمامی کسانی که به داستان‌های هیجان انگیز علاقه دارند، یک اثر به یاد ماندنی خواهد بود، اما چیزی که با آن مخالف هستم، برچسب قیمتی این عنوان است.

۸/۱۰ : IGN Italia

برای عناوین جذاب داستانی که قابلیت انتخاب‌های چندگانه را داشته باشند، بازی Erica یک عنوان جدید نیست، اما اگر به داستان‌های جذاب و هیجان انگیز علاقه دارید، این بازی پیشنهاد می‌شود.

۸/۱۰ : Push Square

بازی Erica یک عنوان جذاب و یک تجربه‌ی قابل تحسین و ستایش است و مسلماً برای کسانی که می‌خواهند از فضای یک بازی عادی بیرون بیایند و یک عنوان جدید را تجربه نمایند، عنوانی جالب و جذاب به شمار می‌رود. انتخاب‌های چندگانه‌ای که در این بازی وجود دارند، به طور مستقیم بر روی داستان اصلی این عنوان تأثیر می‌گذارد.

۸/۱۰ : Daily Star

بازی Erica دارای یک طراحی تجربی است و به همین خاطر بسیاری از وسایلی که در فضای بازی قرار دارند، آنچنان کاربردی نخواهند داشت که شما را مجذوب خود کند. اما علی رغم این مشکلات قابل توجهی که در بازی وجود دارد، این عنوان دارای یک داستان بسیار گیرا و جذاب خواهد بود و داستان آن به خوبی درک می‌شود.

۷٫۵/۱۰ : PlayStation Universe

بازی Erica یک ماجراجویی تعاملی و جذاب است که متأثر از عملکرد مرکزی عالی آن است. همچنین این بازی دارای یک تعامل مؤثر با محیط و یک داستان غیر خطی است. عنوان Erica به شیوه‌ای بسیار ماهرانه مورد بهینه‌سازی قرار گرفته است و یک عنوان قانع کننده در زمره‌ی بازی‌های ماجراجویی به شمار می‌رود.

۷٫۲/۱۰ : SpazioGames

قضاوت در مورد بازی Erica سخت و دشوار است. این بازی نه کششی جذاب به اندازه‌ی Heavy Rain و نه طرحی پیچیده مثل سایر عناوین جذاب درامایی دیگر دارد. انتخاب این عنوان از میان لایو اکشن، آن را در این سبک به شیوه‌ای متفاوت جلوه می‌دهد اما همچنان در حیطه‌ی این ژانر محدود است؛ از جمله‌ی این محدودیت‌ها می‌توان به محدودیت در طراحی و تعامل با محیط نام برد. همچنین این بازی دارای مدت زمانی کم و طبیعتی ترکیبی است. محدودیت‌های مربوط به این ژانر در تمامی سطوح این بازی (نویسندگی، پیش زمینه و بازیگران) قابل مشاهده است.

۷٫۲/۱۰ : Video Chums

بازی Erica یک عنوان برجسته است که امکان دارد به عنوان یک اثر سبک لایو اکشن جذاب تعامل خود را شروع کند. این بازی حتی اگر سهم کمی را از موضوعات برجسته‌ی این ژانر داشته باشد، اما مسلماً بعد از مدتی بازی کردن آن، این بازی به دل شما می‌نشیند.

۵/۱۰ : Gameblog.fr

بازی Erica علی رغم کیفیتی که دارد، در زمینه‌های بازیگری و تعامل با محیط کمبودی احساس نمی‌شود. بازی Erica حس یک بازی مهیج و جذاب را به شما منتقل نمی‌کند. برخی از اقداماتی که در این بازی به نمایش در می‌آیند بی معنی و مفهوم هستند و به طور کلی داستان و شخصیت‌های آن و همچنین تصمیماتی که در بازی می‌گیرید، هیچ تأثیری بر روند ادامه‌ی بازی نخواهند داشت.

بازی Erica هم‌اکنون به صورت انحصاری در فروشگاه پلی‌استیشن برای خرید موجود است و شما می‌توانید عنوان مذکور را با قیمت ۹/۹۹ دلار خریداری کنید. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، می‌توانید آخرین اخبار مربوط به آن را در این نشانی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *