- دسته‌بندی نشده

تریلر گیم‌پلی بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

تریلر گیم‌پلی بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

پس از انتظاری طولانی، شرکت اکتیویژن (Activision) امشب بالاخره رسماً از بخش چندنفره‌ی بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کرد. علاوه بر انتشار یک تریلر جدید گیم‌پلی با محوریت این بخش، شاهد تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی بتا نیز هستیم.

در مقایسه با نسخه‌های قبلی سری، شاهد تغییرات متعددی در بازی Call of Duty: Modern Warfare هستیم. همان‌طور که می‌دانید، جدیدترین بازی مجموعه‌ی Call of Duty از یک موتور بازی‌سازی جدید بهره می‌برد که طبق توضیحات توسعه دهندگان، تجربه‌ی کلی بازی‌بازان را به شکل قابل توجهی بهبود خواهد داد. جلوه‌های بصری بسیار زیبا‌تر به نظر می‌رسند و استایل بازی نیز بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است. با این‌که ظاهر این عنوان به‌روز شده اما هویت گیم‌پلی آن خیلی تغییر نکرده است.

علاوه بر رونمایی از گیم‌پلی بخش چندنفره، اکتیویژن تاریخ برگزاری نسخه‌ی آزمایشی Call of Duty: Modern Warfare را نیز اعلام کرد. بازی‌بازان فرصت دارند تا در طی دو مرحله به تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty بپردازند. با توجه به همکاری بین شرکت‌های اکتیویژن و سونی، مرحله‌ی اول عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. نسخه‌ی آزمایشی عمومی مختص کنسول سونی که در تاریخ‌های پنجشنبه ۲۱ شهریور (۱۲ سپتامبر) و جمعه ۲۲ شهریور (۱۳ سپتامبر) در دسترسی زودهنگام آغاز می‌شود، در تاریخ شنبه ۲۳ شهریور (۱۴ سپتامبر) در دسترس دیگر بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و تا تاریخ دوشنبه ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) نیز ادامه خواهد داشت.

پس از این نسخه، در طی تعطیلات هفته‌ی بعد شاهد نسخه‌ی آزمایشی دوم با تمرکز برروی بازی میان پلتفرمی با پلتفرم‌های دیگر خواهیم بود. با این‌که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی ممکن است در تاریخ پنجشنبه ۲۸ شهریور (۱۹ سپتامبر) و جمعه ۲۹ شهریور (۲۰ سپتامبر) برای برخی از بازی‌بازان فعال شود، اما تمام کابران پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌توانند از تاریخ شنبه ۳۰ شهریور (۲۱ سپتامبر) تا دوشنبه ۱ مهر (۲۳ سپتامبر) به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی بپردازند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۷۲۰P (نرخ فریم ۶۰) | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P (نرخ فریم ۶۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *