- دسته‌بندی نشده

تریلر جدید بازی Gears 5 نقشه‌های بخش چندنفره را به نمایش می‌گذارد

تریلر جدید بازی Gears 5 نقشه‌های بخش چندنفره را به نمایش می‌گذارد

تنها ۱ ماه تا انتشار بازی مورد انتظار Gears 5 باقی مانده است و حالا در همین راستا، استودیوی کوالیشن (Coalition) اطلاعات و نمایش‌های جدیدی را برای آن تدارک دیده است. تریلر جدید منتشر شده تعداد ۱۱ نقشه‌ی بخش چندنفره را مورد بررسی قرار می‌دهد که قرار است در زمان عرضه، در دسترس طرفداران قرار گیرند.

تعداد ۷ نقشه از آن‌ها مربوط به حالت‌های Horde Mode و Versus می‌شود و نقشه‌های دیگر به حالت Escape Mode اختصاص دارند. نام‌های نقشه‌های حالت‌های Hode Mode و Versus شامل: Asylum، Bunker، District، Exhibit، Iceborne، Training Ground و Vasgar است.

Asylum بیشتر شباهت به نقشه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیز مجموعه‌ی Gears دارد که قطارهای در حال حرکت را شامل می‌شود و در حالی که نقشه‌ی Bunker، مبارزه‌های بزرگ تیم‌ها را برای به کنترل در آوردن یک نقطه‌ی انسداد در خود جای داده است. همچنین، نقشه‌ی Exhibit دارای اکشنی سریع است که ۲ راه تقسیم شده به چهار مسیر را به همراه یک محافظ لیزری جلوی پای بازی‌بازن قرار می‌دهد و این در حالی است که نقشه‌ی District، بازی‌بازان را در مبارزاتی خیابانی و در محیط‌های باز قرار می‌دهد. به علاوه، نقشه‌ی Iceborne بازی‌بازان را در محیطی الهام گرفته از نام این نقشه قرار می‌دهد که آن‌ها می‌توانند با یک استراتژی مناسب در برکه‌ی یخ‌زده، تیم حریف را به زانو در آورند. در نهایت نقشه‌های Training Grounds و Vasgar، بازی‌بازان را در مبارزات از راه دور قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد هر کدام از نقشه‌های این بازی، تجربه‌ای منحصر بفرد را ارائه می‌کند و تیم‌ها بایستی استراتژی مناسبی را برای رقابت داشته باشند.

لازم به ذکر است که تریلر منتشر شده ۴ نقشه‌ی دیگر را در حالت Escape Mode به تصویر می‌کشد ولی چندان به آن‌ها نمی‌پردازد. البته نام‌های آن‌ها مشخص شده است که شامل: The Hive، The Descent، The Mines و The Gauntlet می‌شود. این تریلر با نمایشی از قابلیت ساختن نقشه توسط طرفداران خاتمه می‌یابد که بازی‌بازان در آن می‌توانند نقشه‌های خود را ساخته و به اشتراک گذارند. همچنین، نقشه‌های بیشتری پس از انتشار این بازی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت که در کنار نقشه‌های ساخته شده توسط بازی‌بازان، محتوایی غنی را در اختیار طرفداران قرار خواهد داد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

بازی Gears 5 قرار است در تاریخ سه‌شنبه، ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید، فهرست جامع اچیومنت‌های بازی Gears 5 را از طریق این نشانی مشاهده کنید. همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی نسخه‌ی آزمایشی این بازی را تحت عنوان «بازگشت مقتدرانه» و به قلم علی نوربخش از این نشانی مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *