- دسته‌بندی نشده

تریلر جدید بازی Ancestors: The Humankind Odyssey با محوریت پتانسیل بازی منتشر شد

تریلر جدید بازی Ancestors: The Humankind Odyssey با محوریت پتانسیل بازی منتشر شد

بدون شک Ancestors: The Humankind Odyssey یک از خاص‌ترین بازی چند سال گذشته است که بازی‌بازها را در محیط ما قبل تاریخ آفریقا قرارداده و به آن‌ها وظیفه‌ی زنده‌ماندن در این محیط خشن را می‌دهد. با وجود اینکه این بازی دارای یک روایت اساسی بوده، محوریت بیشتر این بازی برپایه‌ی تصمیم‌گیری‌های بازی‌بازها و تاثیر آن تصمیم‌ها بر دنیای اطراف آن‌ها است. این مسئله‌ی تصمیم‌گیری‌ها نقطه‌ی تمرکز تریلر جدید بازی Ancestors: The Humankind Odyssey استودیوی پاناچه دیجیتال (Panache Digital) است.

در این ویدیو، آقای پاتریس دسیلتس (Patrice Désilets) به صحبت در مورد مسائلی همانند درخت مهارت‌ها و مکانیک‌های پیشروی در بازی می‌پردازد، و توضیح می‌دهد که چگونه همه این مسائل به رفتار شما و چیزهایی که از آن رفتار می‌آموزید، وابسته است. دسیلتس در این تریلر به پتانسیل تفاوت کامل تجربه‌ی هر بازی‌باز نسبت به دیگری می پردازد. در ادامه شما را به دیدن این تریلر دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey در تاریخ ۵ شهریورماه ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی و در ادامه‌ی سال برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *