- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر شد

در حال رد کردن کنفرانس بزرگ Gamescom هستیم و مثل همیشه، اخبار و اطلاعات جدیدی از بازی‌های آینده منتشر می‌شود و تیم خبرنگاری گیمفا مثل همیشه، پوشش این سری اخبار را بر عهده گرفته است تا شما کاربران عزیز از آخرین اخبار و اطلاعات دنیای بازی‌ها مطلع شوید. حال امروز تریلری جدید از بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر شد که قدرت سخت افزاری تکنولوژی RTX را به نمایش می‌گذارد.

تیتر این ویدئوی منتشر شده، بسیار ساده است و فقط یک جمله‌ی ساده‌ی RTX trailer بر روی آن نوشته شده است. این تریلر، بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را بر دو محور خاموش و روشن بودن تکنولوژی RTX نمایش می‌دهد و به صراحت می‌توان به قدرت این تکنولوژی عالی پی برد و تغییرات را به آسانی مشاهده کرد. در برخی از مواقع نمی‌توان خیلی تفاوت فاحشی را دید، اما در هنگام شب و به خصوص بعد از شب (نزدیک صبح)، می‌توان به صراحت تفاوت این دو را مشاهده کرد. حال شما می‌توانید این تریلر را در زیر تماشا و دانلود فرمائید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما کاربران همیشگی گیمفا می‌توانید اخبار مربوط به این بازی را از این نشانی دنبال کنید. همچنین می‌توانید مصاحبه با سازندگان این بازی را تحت عنوان مصاحبه با سازندگان بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 | صحبت در رابطه با شهر سیاتل، شباهت‌ها و تفاوت‌ها با نسخه‌ی اول و بیشتر که توسط “حمید کوهپیما” نوشته شده‌است را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *