- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بازی Desperados III منتشر شد و شخصیت ایزابل مورا معرفی شد

تریلر جدیدی از بازی Desperados III منتشر شد و شخصیت ایزابل مورا معرفی شد

تریلر تازه‌ای از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی خاطره‌انگیز Desperados منتشر شد که شخصیت ایزابل مورا (Isabelle Moreau) و توانایی‌های مرگبار وی را به نمایش می‌گذارد. ایزابل می‌تواند ذهن دشمنان را کنترل نموده و آن‌ها را به یک‌دیگر نیز متصل نماید.

تریلر جدید بازی Desperados III که در حال حاضر توسط استودیوی می‌می‌می پروداکشنز (Mimimi Productions) توسعه می‌یابد و قرار است توسط شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) منتشر شود، در معرض نمایش قرار گرفت. این تریلر با تمرکز بر شخصیت جدیدی به نام ایزابل مورا که یک مکتشف است، توانایی‌های مخفی‌کاری و کنترل ذهن وی را به نمایش گذاشته و مکانیزم‌های جدیدی را معرفی نموده است. با این تفاسیر، شما به وسیله‌ی توانایی‌های وی به نوعی می‌توانید دشمنان را به عروسک خیمه شب‌بازی خود تبدیل نمایید و از آن‌ها در برابر یک‌دیگر و یا برای رسیدن به اهداف خود استفاد نمایید. همچنین شما می‌توانید ذهن دشمنان رابه یک‌دیگر متصل نموده و با به قتل رساندن یکی از آن‌ها، دیگری را نیز از پای در آورید. اما باید بدانید که استفاده از این توانایی‌ها مستلزم مصرف خون ایزابل است و باید در استفاده از آن‌ها دقت نمایید.

خوشبختانه ایزابل به تنهایی مبارزه نمی‌کند و وی می‌تواند با دیگر اعضای دار و دسته نیز همراه شود و توانایی‌های خود را با دیگران ترکیب نماید. توسعه‌دهندگان بازی Desperados III در گذشته برروی عنوان Tactics: Blades of the Shogun همکاری داشته‌اند که در سبک استراتژی و مخفی‌کاری قرار می‌گیرد و به نوعی آن‌ها تجربیات خود را در بازی Desperados III وارد نموده‌اند.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Desperados III قرار است در سال جاری برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد و تاریخ انتشار دقیق آن هنوز مشخص نشده است. شما می‌توانید تریلر به نمایش در آمده در نمایشگاه E3 2019 را از این نشانی تماشا و یا دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *