- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار No Man’s Sky: Beyond مشخص شد

تاریخ انتشار No Man’s Sky: Beyond مشخص شد

استودیوی هلو گیمز (Hello Games)، سازنده‌ی بازی No Man’s Sky، مدتی پیش بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Beyond را برای این بازی معرفی کرد. این استودیو حالا تاریخ انتشار این بسته‌الحاقی که در حقیقت از ۳ به‌روزرسان بزرگ تشکیل شده را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Beyond در کنار اضافه کردن محتوای مختلف، ویژگی‌های بخش چندنفره‌ی بازی No Man’s Sky را به شدت گسترش داده و قابلیت تجربه‌ی بازی با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی را به این عنوان اضافه می‎کند. شما می‌توانید تیزر کوتاه منتشر شده برای معرفی حالت واقعیت مجازی و توضیحات ارائه شده در زمینه‌ی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Beyond را در ادامه مشاهده کنید.

اولین ویژگی جدید Beyond که امروز آن را معرفی می‌کنیم به بخش آنلاین No Man’s Sky مربوط می‌شود. بخش آنلاین بازی No Man’s Sky شامل یک تجربه‌ی چندنفره‌ی جدید و گسترش یافته می‌شود که بازی‌بازان سراسر جهان را تشویق می‎کند تا با یکدیگر آشنا شده و بازی را در کنار هم تجربه کنند. اگرچه این به‌روزرسان کاربران را به یکدیگر نزدیک کرده و شامل المان‌های چندنفره‌ی زیادی می‌شود ولی ما بازی No Man’s Sky را یک عنوان در سبک MMO به حساب نمی‌آوریم. به همین دلیل، بازی نیازی به اشتراک ماهیانه نداشته و شامل هیچ خرید درون‌برنامه‌ای نمی‌شود و به صورت رایگان در دسترس همه‌ی بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

در همین حال، پشتیبانی از واقعیت مجازی به تجربه‌ی بازی در دنیای مجازی جانی تازه می‌بخشد. کنترلر و پیشران سفینه‌ی خود را در دست گرفته و همان‌طور که از کابین به منظره‌ی بیرون نگاه می‌کنید، بر فراز سیاره‌های بیگانه و شناخته نشده پرواز کنید. به سراغ کوله‌پشتی خود رفته و ابزار چندکاره‎‌ی خود را بردارید و اشکال مختلف را با استفاده از آن ترسیم کنید. در زمان تجربه‌ی بخش چندنفره برای کاربران عادی دست تکان داده و یا با دیگر کاربران واقعیت مجازی دست دهید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی No Man’s Sky هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. این بازی اگرچه در زمان عرضه با مشکلات زیادی روبه‌رو شد ولی استودیوی سازنده با تمام توان به پشتیبانی و گسترش این بازی ادامه داد. بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Beyond در تاریخ ۲۳ مرداد ماه سال جاری (۱۴ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *