- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Obakeidoro مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Obakeidoro مشخص شد

سازندگان بازی Obakeidoro پس از انتشار این عنوان در کشور ژاپن، امروز در خبر خوبی از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن خبر دادند. تاریخ دقیق انتشار این نسخه هم مشخص شده است که در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه مشاهده کنید.

این روزها بازار عناوینی که برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرند بسیار داغ است. Obakeidoro نیز یکی از همین بازی‌ها است که اوایل این ماه منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. شما در این بازی باید کنترل دختری را برعهده گرفته و در جهانی بزرگ به ماجراجویی بپردازید. گیم‌پلی این بازی بسیار ساده و اعتیادآور است و دوست‌داران عناوین ماجراجویی از آن لذت خواهند برد. حالت‌های متنوع و جذاب چندنفره هم در بازی وجود دارند و شما می‌توانید آن‌ها را با دوستان خود تجربه کنید. گفتنی است که استودیوی فری استایل (Free Style) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

نسخه‌ی غربی بازی Obakeidoro در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۸ (۲۹ آگست ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. اگر از علاقه‌مندان به عناوین به این سبک هستید، بازی مذکور انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *