- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بسته‌ الحاقی Winds of Magic بازی Warhammer: Vermintide 2 مشخص شد

تاریخ انتشار بسته‌ الحاقی Winds of Magic بازی Warhammer: Vermintide 2 مشخص شد

بازی Warhammer: Vermintide 2، ساخته‌ی استودیوی فت‌شارک (Fatshark) از زمان عرضه‌ی خود، چندین بسته‌ الحاقی را دریافت کرده است. با این حال Winds of Magic اولین بسته‌ الحاقی اساسی بازی به شمار می‌رود که یک گروه، سلاح‌ها و دشمنان جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. شما می‌توانید تریلر معرفی این به‌روزرسانی را در ادامه مشاهده کنید.

با این بسته‌ الحاقی گروه Beastmen وارد میدان نبرد شده و ذات بی‌رحم خود را به‌نمایش خواهند گذاشت. دیگر تغییرات این به‌روزرسانی شامل بازگشت درجه‌سختی Cataclysm، افزایش بالاترین سطح بازی به ۳۵ همراه با قابلیت‌های جدید و یک سیستم پیشروی مخصوص به Winds of Magic است. همچنین هرکدام از قهرمان‌های بازی، سلاح جدیدی دریافت خواهند کرد.

جالب‌ترین بخش این بسته‌ الحاقی، حالت Winds of Magic است که در این حالت شما وارد بافت‌های (Weaves) مختلفی از بازی با چالش‌های دشواری می‌شوید. این بافت‌ها بر سطح جادوی موجود در نقشه، اهداف شما، سختی مرحله و موارد دیگری تاثیر می‌گذارند.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

بسته‌ الحاقی Winds of Magic در تاریخ ۲۲ مرداد ماه (۱۳ آگست) برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. شما همچنین می‌توانید نقد و بررسی بازی Warhammer: Vermintide 2 را از گیمفا و از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *