- دسته‌بندی نشده

به‌زودی رویداد جدید بازی Super Smash Bros Ultimate آغاز می‌شود

به‌زودی رویداد جدید بازی Super Smash Bros Ultimate آغاز می‌شود

شرکت نینتندو اعلام کرد که رویداد هیجان‌انگیز Heroes VS Villains به‌زودی برای بازی Super Smash Bros Ultimate آغاز می‌شود. Heroes VS Villains، رویدادی سه روزه خواهد بود و بهتر است تا خود را برای یک نبرد حماسی بین خیر و شر آماده نمایید.

بازی Super Smash Bros Ultimate یکی از بهترین عناوینی است که تاکنون برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است. این بازی از پشتیبانی بی‌نظیر شرکت نینتندو بهره می‌برد و این شرکت با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف و رویدادهای هیجان‌انگیز، توانسته است تا انتظارات طرفداران را برآورده نماید.

حال شرکت نینتندو به تازگی اعلام کرده است که رویداد Heroes VS Villains به‌زودی برای این بازی زیبا عرضه می‌شود. این رویداد از تاریخ ۹ آگوست آغاز شده و تا سه روز ادامه دارد. شرکت نینتندو در این باب افزود:

رویداد سه روزه‌ی Heroes VS Villains در تاریخ ۹ آگوست آغاز می‌شود. این رویدادی است که به قهرمانان و شروران اختصاص داشته و برروی نبردهای حماسی بین خیر و شر تمرکز دارد. همچنین لازم به ذکر است که با شرکت در این رویداد، می‌توانید به جوایزی خوبی دست یابید.

تمام خیر علیه تمام شر

بازی Super Smash Bros Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد این بازی به پست بزرگترین کراس‌اور تاریخ | نقد‌ها و نمرات بازی Super Smash Bros. Ultimate، مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *