- دسته‌بندی نشده

به‌روزرسانی جدید Who’s The Boss بازی Dead Cells منتشر شد

به‌روزرسانی جدید Who’s The Boss بازی Dead Cells منتشر شد

بازی Dead Cells یکی از موفق‌ترین بازی‌های مستقل چند سال اخیر بوده است و به تازگی موفق شده تا از مرز فروش ۲ میلیون نسخه عبور کند، که این دستاورد بدون پشتیبانی هیچ ناشر بزرگی از این بازی، بسیار چشم‌گیر است. همچنین در طی این مدت بازی‌بازها از به‌روزرسانی‌های متعدد رایگان این بازی لذت برده‌اند. حالا استودیوی موشن تویین (Motion Twin) به‌روزرسانی جدید بازی با نام Who’s The Boss? را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرده است.

به‌روزرسانی Who’s The Boss?، به‌روزرسانی چهاردهم بازی Dead Cells است که هفت سلاح جدید وابسته به غول‌‌های آخر را به بازی معرفی می‌کند. همچنین این به‌روزرسانی دشمنانی را به بازی معرفی می‌کند که از روی طرح غول‌های آخر بازی ساخته‌شده‌اند و به شما اجازه‌ی تمرین قبل از رسیدن به آن غول‌ها را می‌دهند. در کنار این دو تغییر بزرگ، این به‌روزرسانی بسیاری از باگ‌های بازی را نیز برطرف کرده است. شما همچنین می‌توانید جزئیات این به‌روزرسانی را در ادامه از زبان خود سازندگان بازی بشنوید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p |‌ دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Dead Cells برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شده‌است و به‌روزرسانی Who’s The Boss؟ در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی دردسترس بازی‌بازها قرارگرفته است و به‌زودی برای کنسول‌ها نیز منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید نقد‌ و بررسی بازی Dead Cells را به قلم آقای رحیمی از این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *