- دسته‌بندی نشده

بسته الحاقی Shadowkeep و نسخه New Light بازی Destiny 2 تاخیر خورد

بسته الحاقی Shadowkeep و نسخه New Light بازی Destiny 2 تاخیر خورد

به تازگی استودیوی بانجی (Bungie) اعلام کرده است که بسته الحاقی Shadowkeep و نسخه رایگان New Light با تاخیر مواجه می‌شوند. این استودیو دلایلی را برای این تصمیم بیان کرد.

از زمان انتشار بازی Destiny 2، بسته‌های الحاقی زیادی برای آن عرضه شد و هر کدام از آن‌ها به اندازه‌ی یک بازی کامل محتوا داشت و ساعت‌ها بازی‌باز را سرگرم می‌کرد. حال بسته‌ الحاقی عظیم Shadowkeep و نسخه‌ی رایگان بازی که New Light نام دارد، قرار بود تا در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار گیرد ولی با عوض شدن نظر استودیوی بانجی، انتشار آن‌ها به تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال جاری (۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) موکول شد. استودیوی بانجی در این باب افزود:

با اینکه به زمان انتشار بسته الحاقی Shadowkeep و نسخه رایگان New Light نزدیک می‌شویم، برای ما واضح گشت که بهتر است تا در عرضه‌ی آن‌ها عجله نکنیم و مطمئن هستیم که با کمی صبر، به موفقیت لازمه دست پیدا می‌کنیم. استودیوی بانجی مستقل بوده و همین موضوع باعث شده که بتوانیم با آزادی کامل برای آینده‌ی بازی خود تصمیم بگیریم، اگر چه ممکن است این تصمیمات به سختی گرفته شود ولی این بدان معنا است که ما قصد داریم تا صلاح مشتری خود را در اولویت قرار داده و بسته‌های گسترش دهنده را در بهترین زمان ممکن عرضه نماییم.

Destiny 2: New Light، نسخه‌ی رایگانی از بازی است که شامل تمامی محتویاتی که در سال اول برای بازی منتشر شده‌اند، می‌شود. این نسخه از بازی به همراه بسته الحاقی Shadowkeep منتشر می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد این بسته‌ الحاقی به پست تریلر جدیدی از بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep، منتشر شد، مراجعه نمایید.

بازی Destiny 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep قرار است تا در تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال جاری (۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر گردد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی بازی Destiny 2 را از پست کهکشانی‌های ۲ | نقد و بررسی Destiny 2، مطالعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *