- دسته‌بندی نشده

برخی از جزئیات به‌روزرسانی بعدی بازی Wolfenstein: Youngblood منتشر شد

برخی از جزئیات به‌روزرسانی بعدی بازی Wolfenstein: Youngblood منتشر شد

چند هفته‌ای است که از انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood می‌گذرد و سازندگان آن با عرضه‌ی بهینه‌سازهای مختلف، سعی در بهبود عمکرد و پایداری سیستم بازی داشته‌اند. حال اطلاعاتی از به‌روزرسانی ۱.۰۵ این بازی هیجان‌انگیز منتشر شده است.

مدت زیادی از انتشار بازی هیجان‌انگیز Wolfenstein: Youngblood نمی‌گذرد. با اینکه بی.جی بلازکوویچ (B.J. Blazkowicz) شخصیت اصلی این بازی نیست، ولی دختران وی به میدان آمده و در جستجوی پدر، از کاری دریغ نمیکنند. با این حال، منتقدین در باب این بازی نظرات متفاوتی داشته‌اند، بعضی آن را انقلابی دانسته و ستایش کرده‌اند و بعضی نیز تفاوت چندانی را در بازی مشاهده نکرده و نظر مثبتی از خود، نشان نداده‌اند.

اگر شما هنوز هم به تجربه‌ی این بازی مشغول هستید، باید بگویم که در هفته‌های آینده، تغییرات زیادی در بازی به‌وجود خواهد آمد. در به‌روزرسانی ۱.۰۴ بازی که هم‌اکنون در دسترس قرار دارد، امکان pause کردن در حال آفلاین به بازی اضافه شده، همچنین باگ‌ها و مشکلات گزارش شده نیز برطرف گردیده است.

حال اطلاعاتی از به‌روزرسانی ۱.۰۵ که قرار است تا برای بازی عرضه شود، منتشر شد:

  • افزبش تعداد checkpointها
  • متعادل کردن میزان سختی در بازی به‌ویژه در هنگام مبارزه با باس‌ها
  • مشکل گزارش شده توسط بعضی از کاربران در باب دشمنان بازی برطرف شد
  • اضافه شدن مهمات بیش‌تر در نقشه‌ی بازی
  • آسان‌تر شدن جهت تکمیل ۱۰۰ درصدی بازی

بازی Wolfenstein: Youngblood هم اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیش‌تر در باب این بازی به پست تحلیل فنی : کشتار نازی‌ها | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Wolfenstein Youngblood مراجعه نمایید و اگر هنوز تصمیم به خریداری این بازی نگرفته‌اید، می‌توانید پست هایلایت : یک اکشن ناب | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Wolfenstein Youngblood بدانید را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *