- دسته‌بندی نشده

بتسدا جزئیات جدیدی را از Vault 94 بازی Fallout 76 منتشر کرد

بتسدا جزئیات جدیدی را از Vault 94 بازی Fallout 76 منتشر کرد

شرکت بتسدا جزئیات جدیدی را از Vault 94 منتشر کرد. برخی از داستان این Vault مربوط به یک باغبان است که بعد از انفجار بمب هسته‌ای، در یک بیابان شروع به کشت و زرع می‌کند. در نتیجه‌ی این عمل، طبیعت اطراف Vault بر آلاینده‌های مضر غلبه می‌کند و سبب گسترش طبیعت سرسبز می‌گردد.

مأموریت شما در این Vault جدید آن است که بفهمید سرنوشت قبایلی که قبلاً در اینجا زندگی می‌کردند به کجا منتهی شده و چه بلایی بر سر آنان آمده است. این والت جدید برای تیم‌هایی که لول بیشتر از ۵۰ دارند توصیه شده و با اینکه باید به صورت تیمی عمل کنید، اما می‌توانید تک‌نفره نیز بازی را پیش ببرید. در اولین باری که آن را نصب می‌کنید، افراد هم تیمی شما نمی‌توانند با شما در مبارزه تعامل داشته باشند و سطح یا لول دشمنان نیز هماهنگ با کمترین لول گروه شما تنظیم می‌شود.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان به قلم محمد مهدی حسین زاده و با عنوان جنگ، جنگ عوض شده ‌| نقد و بررسی Fallout 76 را از طریق این نشانی مطالعه کنید. تماشای هایلایت اختصاصی وب‌سایت گیمفا و یا تحلیل فنی بازی می‌تواند شما را در خرید این بازی یاری کند. دیگر اخبار مربوط به این عنوان را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *