- دسته‌بندی نشده

بازی Spider-Man: Game of the Year Edition معرفی و منتشر شد

بازی Spider-Man: Game of the Year Edition معرفی و منتشر شد

نسخه‌ی کامل بازی انحصاری و موفق Spider-Man چند روز پیش برای لحظاتی برروی وب‌سایت فروشگاه آمازون (Amazon) قرار گرفت ولی بلافاصله حذف شد. استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) امروز به صورت رسمی بازی Spider-Man: Game of the Year Edition را معرفی و عرضه کرده است.

بازی Spider-Man: Game of the Year Edition در کنار نسخه‌ی اصلی بازی، تمامی بسته‌های الحاقی آن را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل هر سه بخش بسته‌ی گسترش دهنده‌ی داستانی The City That Never Sleeps می‌شود. این بازی به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی و با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار به بازار عرضه شده است.

اگر سال گذشته موفق به تجربه‌ی این بازی زیبا نشدید، بهتر است این فرصت را از دست ندهید. اگر با این بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ آشنا نیستید، نقد و بررسی ویدئویی این بازی با عنوان «تارهای چسبنده اسپایدی و اینسامنیاک به قلب گیمرها!» می‌تواند یک نقطه‌ی شروع خوب برای شما باشد. اگر قصد خرید این بازی را دارید، تماشای هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی وب‌سایت گیمفا از این عنوان می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری یاری کند. استودیوی اینسامنیاک به مناسبت معرفی این نسخه از بازی، ویدئوی زیر را نیز منتشر کرده است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *