- دسته‌بندی نشده

بازی Spelunky 2 تاخیر خورد

بازی Spelunky 2 تاخیر خورد

بسیاری از بازی‌بازان پس از تجربه‌ی اولین نسخه از سری بازی Spelunky، در انتظار دومین نسخه‌ی آن بودند. متاسفانه از سوی سازندگان بازی Spelunky 2 خبر آمده که این عنوان با تاخیر چند ماهه همراه شده است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Spelunky 2 از سری عناوین ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. در نسخه‌ی اول این بازی شما کنترل یک قهرمان جوان را برعهده داشتید. حال سن این قهرمان در نسخه‌ی دوم افزایش یافته و تجربه‌ی بیشتری هم دارد. البته در این نسخه شما باید کنترل فرزند وی را به عهده گرفته و ماجراجویی‌های جذاب‌تری را ادامه دهید. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Spelunky 2 را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی ماس‌موث (Mossmouth) ناشر این نسخه خواهد بود.

دو سال قبل تیم سازنده‌ی Spelunky 2 اعلام کرد که این بازی در سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار خواهد گرفت. حال آن‌ها ضمن عذرخواهی از هواداران، اعلام کردند که این بازی سال آینده برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. زمان دقیق انتشار این بازی هنوز مشخص نیست اما این اتفاق ممکن است اوایل سال ۲۰۲۰ رخ دهد. اگر با بازی مذکور آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تریلری از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *