- دسته‌بندی نشده

بازی Levelhead برروی اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد

بازی Levelhead برروی اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Levelhead امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این عنوان در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین یک به‌روزرسانی دیگر برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر باشید.

Levelhead از سری عناوین جالب به سبک پلتفرمر است که ابتدا در سال گذشته برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان از این بازی، امسال شاهد عرضه‌ی آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی به صورت دسترسی زودهنگام بودیم. اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. در این بازی دوبعدی و پلتفرمر شما باید از موانع مختلف گذشته و در زمان مناسب به پیروزی برسید. جالب است بدانید که مراحل زیادی از این بازی باید به دست خود بازی‌بازان طراحی شوند. همچنین این بازی یک حالت چهار نفره هم دارد که در آن می‌توانید با کمک دوستان خود به طراحی مراحل بپردازید. اگر از طرفداران عناوینی مانند Super Mario Maker هستید، این بازی نیز رضایت شما را جلب خواهد کرد.

به گفته‌ی تیم سازنده، Levelhead امسال برای کنسول اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست اما این خبر به‌زودی از سوی سازندگان اعلام می‌شود. همچنین یازدهمین به‌روزرسانی این بازی هم امروز در دسترس قرار گرفت که از ویژگی‌های آن می‌توان به اضافه شدن چند آیتم جدید و کاربردی اشاره کرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *