- دسته‌بندی نشده

بازی Death Stranding در مرحله‌ی فشرده‌ای از توسعه قرار دارد و تصویر جدیدی از آن منتشر شد

بازی Death Stranding در مرحله‌ی فشرده‌ای از توسعه قرار دارد و تصویر جدیدی از آن منتشر شد

بازی Death Stranding که توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز در حال توسعه بوده، قرار است در ماه نوامبر عرضه گردد و در حال حاضر در مرحله‌ی فشرده‌ و تنش‌زایی از توسعه قرار دارد. هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، خالق این بازی، با ارسال پیامی در صفحه‌ی اجتماعی‌ خود، اطلاعات جدیدی را درباره‌ی توسعه‌ی این عنوان در اختیار طرفداران قرار داد و تصویر خلاقانه‌ی جدیدی را نیز به اشتراک گذاشت.

بر اساس توضیحات هیدئو کوجیما، بازی Death Stranding در حال حاضر در مرحله‌ی فشرده‌ای از توسعه قرار دارد که قابل درک است زیرا تنها ۳ ماه دیگر این عنوان منتشر خواهد شد و همان‌طور که می‌دانید، هیدئو کوجیما شخصی کمال‌گرا است. احتمالا تمام تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی سخت در تلاش هستند تا محتوای آن را به اتمام رسانند که این مهم تلاشی اضافی را می‌طلبد.

لازم به ذکر است که گیم‌پلی بازی Death Stranding هنوز نیاز به اصلاح و آماده‌سازی دارد که هیدئو کوجیما در این خصوص اظهار داشت:

تنها ۱۰۰ روز به انتشار بازی Death Stranding باقی مانده است و من سخت در تلاش هستم تا گیم‌پلی آن را در دنیای هیدیس (Hades) تعدیل نمایم.

کوجیما از قبل اعلام نمود که بازی Death Stranding سبکی تازه خواهد بود و تاکنون مشابه آن وجود نداشته است. در نتیجه، مراحل آماده‌سازی آن بسیار دشوار بوده و این اتفاق چندان دور از ذهن نبوده است. تصاویر جدید منتشر شده که در قسمت پایین می‌توانید آن را مشاهده نمایید، شخصیت سم را با ظاهری آلوده و لباسی جدید نشان می‌دهد.

سم با ظاهری جدید و آلوده

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *