- دسته‌بندی نشده

بازی Call of Duty: Modern Warfare در مسابقات جهانی Call of Duty 2019 قابل بازی خواهد بود

بازی Call of Duty: Modern Warfare در مسابقات جهانی Call of Duty 2019 قابل بازی خواهد بود

به نظر می‌رسد که عنوان Call of Duty: Modern Warfare پیش از فرارسیدن بتای عمومی آن نیز قابل بازی خواهد بود و دوست‌داران آن می‌توانند پیش از دیگران آن را تجربه کنند.

هفته‌ی گذشته دیدیم که استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) بالاخره از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کرد. همچنین در این نمایش متوجه شدیم که بتای عمومی این عنوان قرار است در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۹) برای نخستین بار در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گیرد. همچنین افرادی که این بازی را پیش‌خرید کنند می‌توانند دو روز پیش‌‌تر از دیگر افراد آن را تجربه کنند.

اما یک فرصت دیگر نیز که استودیوی اینفینیتی وارد برای دوست‌داران این عنوان مهیا کرده است، مسابقات جهانی سری پرطرفدار یعنی ۲۰۱۹ CWL Championship است که قرار است در شهر لس آنجلس در ایالات متحده و از تاریخ ۲۵ مرداد ماه (۱۶ آگوست) آغاز شود. هنوز مشخص نیست که چه بخش‌هایی از قسمت چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare قابل بازی خواهند بود اما استودیوی سازنده قول داده است که طرفداران می‌توانند تنها با مراجعه به غرفه‌ی شرکت سونی در محل برگزاری این مسابقات به تجربه‌ی آن بپردازند. احتمال می‌رود که این استودیو اجازه‌ی تجربه‌ی بخش جدید این بازی را، که ۴۰ بازی‌باز را در نقشه‌هایی متفاوت در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد، به بازی‌بازان حاضر در محل برگزاری این مسابقات بدهد.

همانطور که گفته شد، بتای عمومی این عنوان قرار است در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۹) برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ و در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹) برای کاربران پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. نسخه‌ی کامل Call of Duty: Modern Warfare نیز در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *