- دسته‌بندی نشده

بازی Bulletstorm: Duke Of Switch Edition هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

بازی Bulletstorm: Duke Of Switch Edition هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

اوایل امسال اعلام شد که شرکت گیرباکس سافتور (Gearbox Sofware) قصد دارد بازی Bulletstorm را به کنسول نینتندو سوییچ بیاورد. این خبر عده‌ی زیادی را غافلگیر کرد؛ چراکه کسی انتظار نداشت که به جای سری محبوب Borderlands، این عنوان به نماینده‌ی گیرباکس برروی کنسول نینتندو تبدیل شود. به هر حال، اگر منتظر انتشار این بازی بودید، باید خبر خوبی را به اطلاعتان برسانیم.

این نسخه از بازی که Duke of Switch Edition نام دارد، به تازگی برروی فروشگاه دیجیتالی نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. شرکت گیرباکس این عنوان را بدون انتشار هیچ‌گونه خبر و یا حتی یک توئیت عرضه کرده که اقدامی عجیب است. اما اگر Bulletstorm را تجربه کرده باشید، می‌دانید که ساخته‌ی محبوب پیپل کن فلای (People Can Fly) یک بازی فوق العاده‌ی تیراندازی اول شخص محسوب می‌شود که بسیاری از طرفداران دو آتشه‌ی این عنوان، منتظر معرفی نسخه‌ی دوم آن هستند.

لازم به ذکر است که با نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی یعنی Full Clip طرف هستیم؛ این بدین معنی است که شاهد بهبود‌هایی در زمینه‌ی گرافیک و همچنین تمام بسته‌های الحاقی هستیم. علاوه بر این، این نسخه دارای یک حالت جالب است که شخصیت اصلی را با Duke Nukem مشهور نیز جا‌به‌جا می‌کند. حال شما می‌توانید به طور هم‌زمان دشمنان بازی را با این شخصیت سلاخی کرده و به تکه کلام‌های معروف وی نیز گوش بدهید.

بازی Bulletstorm: Duke of Switch Edition هم‌اکنون با قیمت ۲۹/۹۹ دلار برروی فروشگاه دیجیتالی نینتندو سوییچ قابل خرید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *