- دسته‌بندی نشده

بازی Age of Wonders: Planetfall در دسترس قرار گرفت

بازی Age of Wonders: Planetfall در دسترس قرار گرفت

پس از معرفی بازی Age of Wonders: Planetfall در مراسم E3 امسال، بالاخره این عنوان سبک استراتژی در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفت.

بازی Age of Wonders: Planetfall به شما اجازه می‌دهد پس از انتخاب یکی از ۶ فرقه‌ی موجود، امپراطوری خود را پایه گذاری کنید. در بین این ۶ فرقه‌ی مختلف، شاهد گروه‌هایی کاملا متفاوت از زامبی‌های سایبورگ شده گرفته تا یک گروه دایناسور سوار به اسم Vanguard هستیم.

بازی‌بازان این فرصت را خواهند داشت تا با گشت و گذار در این سرزمین ناشناخته، مراکز باستانی حاوی موجودات و هیولاهای افسانه‌ای و عجیب و غریب را پیدا کنند. علاوه بر این، انتخاب هر یک از گروه‌های شش‌گانه، تکنولوژی‌ها و امکانات مختلفلی را در اختیار شما قرار خواهد داد. بهتر است خود را برای جنگیدن، ساختن، مذاکره کردن، پیشرفت تکنولوژی و پیدا کردن راهی برای رسیدن به آرمان شهر رویایی خودتان آماده کنید. بازی Age of Wonders: Planetfall محتوای مختلفی از جمله‌ی یک بخش کمپین و داستانی عمیق، حالت‌ها و چندین نقشه‌ برای بخش چندنفره را در اختیار شما قرار خواهد داد.

بازی Age of Wonders: Planetfall هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی هم به صورت تک نفره در قالب نقشه‌های تصادفی و هم به صورت چند نفره و مبارزه با دوستانتان قابل تجربه است. در ضمن اگر جزو علاقه‌مندان به این سری هستید، می‌توانید با مراجعه به این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، نقد‌ها و نمرات بازی Age of Wonders: Planetfall را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *