- دسته‌بندی نشده

بازی‌های ماه اوت پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند

بازی‌های ماه اوت پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند

شکرت سونی، طی ساعاتی قبل از دو بازی رایگان ماه اوت سرویس پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرد. به نظر می‌رسد که ماه خوبی را برای طرفداران عناوین آنلاین و همکاری چندنفره شاه هستیم.

Sniper Elite 4 و Wipeout Omega Collection دو بازی عرضه شده برای مشترکین سرویس پلی‌استیسن پلاس ماه اوت خواهد بود.

Wipeout Omega Collection شامل دو بازی WipEout 2048 و WipEout HD البته همراه با بسته‌ی الحاقی HD Fury خواهد بود. شما می‌توانید در ۲۶ مسیر و به صورت بازی جندنفره‌ی آنلاین تا ۸ نفر و یا بازی محلی به مسابقه بپردازید. همچنین این اثر برروی پلی‌استیشن وی‌آر نیز قابل تجربه خواهد بود.

Sniper Elite 4 نیز دیگر بازی رایگان این ماه است که کاربران می‌توانند به صورت تک‌نفره و یا همکاری با یکی از دوستان خود، به تکمیل ماموریت‌ها و کشتن و نابودی اهداف خود بپردازند. همچنین چندین ماموریت جانبی نیز در بازی وجود دارند که به صورت همکاری دو تا چهانفره قابل تجربه خواهند بود. همچنین بخش رقابتی چندنفره‌ی این اثر نیز میزبان ۱۲ بازیکن خواهد بود.

همانطور که مشاهد می‌کنید، شاهد عناوین آنلاین قابل توجهی هستیم که مشترکین پلی‌استیشن پلاس می‌توانند از هفته‌ی آینده به تجربه‌ی این دو اثر فوق پرداخته و به انجام مسابقات و یا ماموریت‌های تیراندازی بپردازند. Sniper Elite 4 و Wipeout Omega Collection از تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ (۶ اوت ۲۰۱۹) در اختیار مشترکین پلی‌استیشن پلاس قرار خواهد گرفت. همچنین مشترکین این سرویس تا تاریخ موردنظر، می‌توانند به دانلود و تجربه‌ی بازی‌های Detroit Become Human Digital Deluxe Edition همراه با عنوان Heavy Rain و همچنین Horizon Turbo Chase بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *