- دسته‌بندی نشده

استودیوی های‌مون در روند ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare دست داشته است

استودیوی های‌مون در روند ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare دست داشته است

در طی مراسمی که از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare اطلاعاتی منتشر شد، مشخص شد که استودیوی های‌مون (High Moon) نیز در روند ساخت بازی دست داشته و به کمک استودیوی سازنده‌ی اصلی آمده است.

امسال، سال بزرگی برای اکتیویژن (Activision) محسوب می‌شود. پس از چندین سال سکوت و نبود یک نسخه‌ی جذاب از سری Call of Duty، اکنون با نسخه‌ای از این مجموعه روبرو هستیم که به نظر می‌رسد می‌تواند بازگشتی بزرگ و قدرتمند را رقم بزند. Call of Duty: Modern Warfare همان عنوانی است که بالاخره می‌تواند این سری را از سیر نزولی خود نجات داده و آن را به دوران اوج خود بازگرداند. به تازگی طی مراسمی، اطلاعات فراوانی از بخش چندنفره‌ی این بازی منتشر شده است. شما می‌توانید تریلر و خبر مربوطه را در این نشانی مطالعه کنید.

از طرفی دیگر استودیوی های‌مون نیز چند سالی است که در سکوت خبری به سر می‌برد. این استودیو در ابتدا بازی Deadpool را توسعه داد و با استقبال مناسب بازی‌بازان روبرو شد و در انتها نیز در ساخت بازی Destiny 2 دست داشت. این دو بازی را می‌تون اولین و آخرین پروژه‌ی بزرگ و مشهور این استودیو دانست. اکنون خبردار شده‌ایم که این استودیو در چند سال اخیر که در سکوت خبری بود، بی‌کار ننشسته و در ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare دست داشته است.

قابل ذکر است که بیان کنیم استودیوی های‌مون پیش از این نیز در ساخت نسخه‌هایی از این سری نقش داشته است و از میان آنان می‌توان به نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Call of Duty: Modern Warfare در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد. در میان اطلاعات منتشر شده از بازی Call of Duty: Modern Warfare که قرار است در آینده منتشر شود، خبر همکاری استودیوی های‌مون نیز با استودیوی اصلی برای ساخت این بازی منتشر شد. از دیگر اخبار مربوطه و جالب می‌توان به قابلیت‌های سرور بازی مبنی بر جای‌ دادن ۱۰۰ بازیکن در یک نقشه و البته این که هیچ سقف مشخصی برای نرخ فریم بازی برروی رایانه‌های شخصی وجود ندارد، اشاره کرد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی است را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *