- دسته‌بندی نشده

از خریدهای درون برنامه‌ای بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled رونمایی شد

از خریدهای درون برنامه‌ای بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled رونمایی شد

به تازگی شرکت بازی‌سازی اکتیویژن (Activision) از خریدهای درون برنامه‌ای یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی‌های خود یعنی Crash Team Racing: Nitro Fueled رونمایی کرده و به نوعی این بخش را در دسترس کاربران و هواداران قرار داده است.

برخی از عناوین قدیمی نزد بسیاری از بازی‌بازان هیچوقت تکراری نمی‌شوند و با وجود گذشت زمان، تازگی و جذابیت خود را حفظ می‌کنند. به جرات می‌توان گفت که همه‌ی بازی‌بازان با بازی Crash Team Racing آشنایی دارند و این عنوان باعث سرگرم شدن افراد زیادی در دوران مختلف شده است. بعد از انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Team Racing پلی‌استیشن ۱ تحت عنوان Crash Team Racing Nitro Fueled، برای باری دیگر هیجان و شوقی در میان بازی‌بازان و کاربران ایجاد شد.

یکی از موارد که در این چند وقت از بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled به گوش می‌خورد، اضافه شدن بخش خریدهای درون برنامه‌ای به این عنوان منحصر به فرد بود که حال بالاخره، استودیوی سازنده از این بخش رونمایی کرد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، شما می‌توانید از این پس با توجه به قیمت‌های تعیین شده Wumpa Coins تهیه کرده و از آن‌ها برای خرید آیتم‌ها و موارد مختلف درون بازی استفاده کنید. Wumpa Coins ارز رایج درون بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled شناخته می‌شود که شما به واسطه‌ی آن‌ها می‌توانید پوسته‌ها، اتومبیل‌ها و انواع مختلفی از محصولات بازی را تهیه کنید و لذت ببرید.

در حال حاضر سه گزینه پیشروی بازی‌بازان و کاربران در بخش خریدهای درون برنامه‌ای وجود دارند. طبق اخبار و اطلاعیه‌های در دسترس قرار گرفته شده، شما با پرداخت ۲٫۱۵ پوند، ۲۵۰۰ Wumpa Coins دریافت خواهید کرد. این در حالی است که با پرداخت مبلغ بیشتر ۴٫۲۹ پوند، علاوه بر دریافت ۵۰۰۰ سکه، ۲۵۰ Wumpa Coins دیگر نیز به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد. در نهایت اگر این مقدار سکه نیز پاسخ‌گوی شما نیست، گزینه‌ی آخر با قیمت ۸٫۴۹ پوند پیشروی شما است. شما با پرداخت مبلغ مذکور، ۱۰۰۰۰ سکه به همراه ۱۰۰۰ Wumpa Coins دیگر به عنوان هدیه دریافت می‌کنید.

بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. این نسخه‌ی بازسازی شده‌، نقشه‌ها و پیست‌های قدیمی را با کیفیتی بیشتر در اختیار هواداران قرار داده است. اگر قصد خرید این بازی خاطره انگیز و خاص را دارید، می‌توانید نکات و مواردی که باید قبل از خرید بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled بدانید را از طریق ویدئوی هایلایت تهیه شده توسط وب‌سایت از طریق این لینک مشاهده کنی.

هم‌اکنون افراد زیادی در سراسر دنیا، مشغول تجربه و مسابقه با دیگر حریفان خود هستند و ساعت‌ها از تجربه‌ی Crash Team Racing: Nitro Fueled لذت می‌برند. طبق اخبار منتشر شده، تا الان بیش از ۱ میلیون کاربر فعال در حال تجربه‌ی این بازی هستند. در نهایت نقد و بررسی انجام شده به قلم مصطفی زاهدی تحت عنوان «لذت ناب نوستالژی | نقد و بررسی بازی Crash Team Racing Nitro Fueled» نیز از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت قابل مطالعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *