- دسته‌بندی نشده

از این پس، سلاح‌های جدید Killing Floor 2 به صورت پولی عرضه می‌شوند

از این پس، سلاح‌های جدید Killing Floor 2 به صورت پولی عرضه می‌شوند

بازی Killing Floor 2 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد. با این حال، تیم سازنده از آن زمان تا به امروز محتوای رایگان زیادی را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. پس از به‌روزرسان‌های رایگان هالووین در سال ۲۰۱۷ و حالت رایگان و جدیدی که در سال گذشته منتشر شده بود، تیم سازنده تابستان امسال نیز به‌روزرسان رایگان جدید دیگری را برای بازی منتشر کرد.

با این حال، پشتیبانی مداوم از یک بازی و تولید و انتشار محتوای مختلف برای آن کاری بسیار پرهزینه و دشوار است. به نظر می‌رسد استودیوی تریپ‌وایر اینتراکتیو (Tripwire Interactive) قصد دارد برای جبران بخشی از هزینه‌های خود، سلاح‌های بیشتری را در قالب بسته‌های الحاقی پولی منتشر کند.

آقای دیوید آماتا (David Amata) با انتشار پیامی در صفحه‌ی رسمی بازی در پلتفرم استیم برنامه‌ی آینده‌ی تیم سازنده را منتشر کرده و توضیح داده است که آن‌ها تنها دو گزینه در اختیار داشته‌اند؛ یا سلاح‌های جدید را به صورت پولی عرضه کنند و یا تولید محتوای جدید برای بازی را تا حد ممکن کاهش دهند تا هزینه‌ی تولید محتوا با درآمدهای آن‌ها هم‌خوانی داشته باشد.

از این پس، سلاح‌های جدید طراحی شده برای بازی با قیمت ۱۰ دلار به فروش می‌رسند که همراه با ۵ پوسته‌ی خاص به شما ارائه می‌شوند. به گفته‌ی تیم سازنده، این سلاح‌ها بیش از حد قوی نیستند و بین کاربرانی که آن‌ها را خریداری می‌کنند با دیگران تفاوت زیادی نخواهد بود. به گفته‌ی تیم سازنده «این سلاح‌ها به نحوی طراحی شده‌اند تا تجربه‌ای جدید در بخش گیم‌پلی را به شما ارائه کنند و فضای خالی ایجاد شده به واسطه‌ی سلاح‌هایی که پیش از این عرضه نشده بودند را پر کنند».

در اولین بخش از این تصمیم، دو سلاح Rhino و Ion Thruster در دسترس شما قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید تصویر دو سلاح یاد شده را در ادامه مشاهده کنید. بازی Killing Floor 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *