- دسته‌بندی نشده

آمار جدید فروش بازی‌های Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 اعلام شد

آمار جدید فروش بازی‌های Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 اعلام شد

همان‌طور که می‌دانید، Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 که مهم‌ترین بازی‌های شرکت کپکام (Capcom) در نیمه‌ی اول امسال محسوب می‌شوند، پس از عرضه بازخورد بسیار خوبی را از سوی طرفداران و منتقدین دریافت کردند. البته این استقبال گرم به عملکرد قدرتمند این عناوین در بازار منجر شد و فروش بالایی را برای آن‌ها رقم زد. حال به تازگی کپکام به تازگی آمار جدیدی را از این دو بازی منتشر کرده است.

اگر به خاطر داشته باشید، کپکام در ماه مه فروش بازی‌های Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 را به ترتیب برابر ۴/۲ و ۲/۱ میلیون نسخه اعلام کرد. حال با توجه به آمار به‌روز شده‌ی لیست عناوین پلاتینوم، فهرستی که بازی‌های با فروش بیش از یک میلیون نسخه در آن قرار می‌گیرند، حالا می‌دانیم که عنوان ترسناک تحسین شده‌ی Resident Evil 2 به فروش جهانی ۴/۵ میلیون نسخه رسیده است. شاید جالب باشد بدانید که نسخه‌ی اصلی بازی که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد، تنها با تقریباً ۵۰۰ هزار نسخه‌ فروش بیشتر در جلوی راه نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سال ۲۰۱۹ قرار دارد. از طرف دیگر، تاکنون ۲/۵ میلیون نسخه از بازی اکشن دیوانه وار Devil May Cry 5 به فروش رسیده است.

در طی جلسه‌ی مالی اخیر کپکام، این ناشر ژاپنی اعلام کرد که با کمک «تخفیف‌های نسخه‌های دیجیتالی»، آن‌ها معتقد هستند که بازی‌های Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 می‌توانند به فروش بیشتری نیز دست پیدا کنند. به همین خاطر، کپکام پیش بینی کرده است که تا پایان سال مالی جاری یعنی (۳۱ مارس ۲۰۲۰)، هر دو عنوان می‌توانند یک میلیون نسخه‌ی دیگر را به فروش کلی خود اضافه کنند. با این حساب، Resident Evil 2 با رسیدن به فروش ۵/۵ میلیون نسخه از بازی اصلی پیشی گرفته و Devil May Cry نیز با فروش ۳/۵ میلیون نسخه‌ای به پرفروش‌ترین بازی مجموعه تبدیل می‌شود.

هر دو بازی Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی ترسناک Resident Evil 2 را از این نشانی دنیال کرده و برای مطالعه‌ی نقد و بررسی Devil May Cry 5 نیز به این آدرس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *