- دسته‌بندی نشده

آخرین قسمت از سری مراحل Lost Tales of Greece بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

آخرین قسمت از سری مراحل Lost Tales of Greece بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

مدت زمان بسیاری از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey گذشته است اما شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) طی این مدت، نسبت به انتشار محتوای اضافه برای این عنوان ناامید نشده و همیشه شاهد انتشار بخش‌ها و محتویات جدیدی برای این بازی بوده‌ایم. حال آخرین قسمت از سری مراحل Lost Tales of Greece منتشر شده و توجه افراد بسیاری را جلب کرده است.

اگر بازی Assassin’s Creed Odyssey را تجربه کرده باشید، به احتمال زیاد با سری ماموریت‌های The Lost Tales of Greece آشنایی دارید. به طور خلاصه، این‌ها مراحلی هستند که با یک برنامه‌ی انتشار ثابت به بازی اضافه شده و تجربه‌ی جدیدی را ارائه می‌دهند. در همین راستا، به تازگی آخرین قسمت از این سری مراحل فرعی در دسترس قرار گرفته‌اند که می‌توانند شما را برای مدتی به خود سرگرم کنند.

این قسمت که تحت عنوان Old Flames Burn Brighter شناخته می‌شود، کاساندرا یا الکسیوس که برادر و خواهر یکدیگر هستند را وارد یک جریان جدید می‌کند. طبق اخبار و گزارش‌ها منتشر شده، Anais که دوست قدیمی آن‌ها است، نامه‌ای را برایشان ارسال می‌کند و از آن‌ها دعوت می‌کند تا از مزرعه‌ی او دیدن کرده و سری به آنجا بزنند. اینجاست که ماموریت‌ها شروع می‌شوند.

لازم به ذکر است که به‌روزرسانی بعدی بازی Assassin’s Creed Odyssey که در اواخر ماه جاری میلادی منتشر می‌شود، حالت نوینی تحت عنوان Discovery Mode را به بازی اضافه می‌کند. در گذشته، این حالت اولین بار در نسخه‌ی Assassin’s Creed Origins دیده شد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان RPG + Assassin’s Creed ، یک ترکیب جادویی | نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed: Odyssey را مطالعه کنید. نقد ویدئویی این بازی نیز برای شما در این نشانی مهیا شده است. برای اطلاع از عملکرد عمومی این بازی نیز می‌توانید به تحلیل فنی آن در اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *