- دسته‌بندی نشده

Star Wars Jedi: Fallen Order | ظاهر شمشیر نوری اصلاح شده است

Star Wars Jedi: Fallen Order | ظاهر شمشیر نوری اصلاح شده است

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) ماه گذشته و در جریان مراسم EA Play تریلری نسبتا طولانی از گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را با هواداران به اشتراک گذاشت. اگرچه بسیاری از هواداران از ویژگی‌های بصری و نحوه‌ی ارائه‌ی بازی لذت بردند ولی برخی نیز از گیم‌پلی و به خصوص مبارزات بازی راضی نبودند. با این حال، همه‌ی هواداران سری Star Wars به اتفاق برروی یک مسئله با هم توافق داشتند و آن هم چیزی نبود به جز طراحی نامناسب شمشیر نوری یا همان Lightsaberهای معروف دنیای جنگ ستارگان.

به جای داشتن یک هسته‌ی سفید رنگ که معمولا در سری جنگ ستارگان با آن روبه‌رو هستیم، شمشیر نمایش داده شده در این تریلر آبی رنگ بود. کارگردان بازی، اقای استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، در جریان مراسم Game Informer Show بیان کردند که قبول دارند این یک اشتباه بوده است.

ما در این زمینه اشتباه کرده بودیم و از آن زمان، آن را اصلاح کرده‌ایم. این یک بازخورد و شکایت درست و منصفانه بود. ما آن را اصلاح کرده‌ و علاوه بر این، ما ظاهر تیغه‌ی شمشیر نوری را نیز کمی تغییر داده‌ایم. شما به محض مشاهده‌ی آن، متوجه این تغییرات خواهید شد.

درست است که موضوعی مانند رنگ و ظاهر شمشیر نوری لزوما برای همه مهم نبوده و گاها حتی قابل تشخیص هم نیست ولی با این حال، حفظ اصالت و پایبندی به ریشه‌ها از اهمیت بسیار بالایی برای هواداران سری جنگ ستارگان برخوردار است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *