- دسته‌بندی نشده

Sigma، قهرمان جدید Overwatch، با انتشار یک ویدئو معرفی شد

Sigma، قهرمان جدید Overwatch، با انتشار یک ویدئو معرفی شد

پس از انتشار تیزرهای مرموز با محوریت معادلات ریاضی، حال بلیزارد (Blizzard) با انتشار یک ویدئوی جدید، رسماً از Sigma، جدیدترین قهرمان بازی محبوب Overwatch، رونمایی کرده است. این تریلر جدید به شخصیت و داستان Sigma پرداخته و شما را با وی آشنا می‌کند.

Sigma یک دانشمند در رشته‌ی فیزیک نجومی است که قصد دارد قدرت جاذبه را به کنترل خود در آورد. البته همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود و پس از شکست آزمایش‌های مربوط به سیاه چاله‌ها و کنترل جاذبه، Sigma از نظر روانی دچار مشکل می‌شود. با این حال، وی نمی‌داند که در حال تبدیل شدن به یک سلاح زنده است ولی در نهایت توسط Talon استخدام می‌شود.

این‌طور که به نظر می‌رسد، Sigma نقش شخصیت Tank گروه را برعهده خواهد داشت. البته باید اضافه کنیم که هنوز مشخص نیست که این شخصیت در چه تاریخی به سرور‌های آزمایشی اضافه خواهد شد. به احتمال زیاد به زودی شاهد این اتفاق خواهیم بود. در این فاصله، شما می‌توانید از طریق سرور‌های آزمایشی بازی، سیستم جدید Role Queue را امتحان کنید.

بازی Overwatch هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقش و بررسی این عنوان جذاب و محبوب که توسط آقای سعید آقابابایی نوشته شده است را از این نشانی مطالعه کنید.

شما می‌توانید ویدئوی معرفی شخصیت Sigma را در ادامه تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *