- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | جزئیات جدیدی از بازی Iron Man VR منتشر شد

SDCC 2019 | جزئیات جدیدی از بازی Iron Man VR منتشر شد

به تازگی تیم توسعه‌ دهنده‌ی بازی Iron Man VR، ویدئویی را منتشر کرده‌ است که در آن از چالش‌های ایجاد یک تجربه‌ی منحصر به فرد در قالب این ابرقهرمان محبوب برروی پلتفرم واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر صحبت می‌کند.

مارول در حال تلاش برای تولید بازی‌های مختلف و تاثیر بیشتر بر صنعت بازی‌های ویدئویی است. این شرکت با عرضه‌ی بازی‌های Spider Man و Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order در حال حاضر و بازی Marvel’s Avengers در آینده، قصد دارد قدم‌های محکم‌تری را در این صنعت محبوب بردارد.

بازی Iron Man VR یک عنوان واقعیت مجازی است که حداقل با توجه به تریلر‌های منتشر شده، زیبا به ‌نظر می‌رسد. تیم‌ سازنده‌ی این عنوان به تازگی ویدئویی را از پشت صحنه‌ی ساخت این بازی و چالش‌های آن‌ منتشر کرده است. در این ویدئو اعضای تیم استودیوی کموفلاژ (Camouflage) بیان کرده‌اند که در تلاش هستند تا بهترین تجربه‌ی ممکن از پرواز با این ابرقهرمان محبوب را شبیه‌سازی کنند. آن‌ها در ادامه بیان کردند که قصد دارند بازی‌بازان احساس قرار گرفتن در لباس مرد آهنی را به خوبی تجربه کنند. همچنین بخش‌هایی از گیم پلی این بازی نیز در ویدئو قرار دارد. شما می‌توانید در ادامه ویدئوی منتشر شده را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Iron Man VR در سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *