- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | جزئیاتی از گیم‌پلی دو شخصیت Hulk و Black Widow در بازی Avengers منتشر شد

SDCC 2019 | جزئیاتی از گیم‌پلی دو شخصیت Hulk و Black Widow در بازی Avengers منتشر شد

شب گذشته رویداد SDCC 2019 رسما آغاز شد که طی آن شرکت اسکوئر انیکس با همکاری مارول به نمایش خصوصی گیم‌پلی بازی Avengers پرداخته و همچنین اطلاعاتی جدید از این بازی را به اشتراک گذاشته‌اند. در همین رابطه، آقای ناپولی (Vincent Napoli)، طراح ارشد سیستم مبارزات بازی، در رابطه با دو شخصیت Hulk و Black Widow جزئیات بیشتری را ارائه می‌دهد.

همان طور که می‌دانید در بازی Avengers قادر خواهید بود تا علاوه بر شخصیت‌های کاپیتان آمریکا، ثور و مرد آهنی، دو شخصیت Hulk و Black Widow را نیز کنترل کنید. آقای وینسنت ناپولی (Vincent Napoli)، طراح ارشد سیستم مبارزات بازی، به تازگی جزئیاتی از این دو شخصیت را به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی آقای ناپولی، قبل از طراحی و خلق مکانیزم‌های مربوط به گیم پلی‌، ابتدا تمام قهرمانان و سبک مبارزات مربوط به آن‌ها طراحی شد تا مبارزات هر قهرمان منحصربفرد باشد و هنگامی که بازی را با آن قهرمان تجربه می‌کنید، حس همان قهرمان را به ما بدهد:

هالک در نوع خود یک کلاس جداگانه و یک کلاسی از هالک است؛ از یک ماشین خشم بزرگ سبز رنگ صحبت می‌کنیم که می‌تواند دنیای اطراف را به سلاح خود تبدیل کند. او قادر است از محیط اطراف و حتی دشمنان بازی به عنوان سلاح استفاده کند. این قابلیت‌ها عمق زیادی دارند و به محض این که این کار را با یک یا دو دشمن انجام دهید، می‌توانید آن‌ها را آزاد کنید؛ آن وقت است که متوجه می‌شوید قادر به انجام چه کارهایی هستید.

اگر می‌خواهید هالک را تقویت کنید باید او را خشمگین کنید؛ این موضوعی است که بازی‌بازان باید در طول بازی آن را مدیریت کنند. هنگامی که در نقش این شخصیت بازی می‌کنید، ما از شما می‌خواهیم که تهاجمی بازی کنید و از هیچ کاری که باعث برافروختن خشم هالک شود، عبایی نداشته باشید. بنابراین وی حملات را دفع نمی‌کند بلکه اگر خشم وی به حد خاصی برسد، از خود تشعشعات گاما منتشر می‌کند و به وی اجازه می‌دهد تا بتواند از این طریق حملات دشمن را بی اثر کند. اما همه‌ی این موارد به مدیریت خشم وی در بازی بستگی دارند.

آقا ناپولی در ادامه در ارتباط با شخصیت Black Widow توصیح داد:

Black Widow دقیقا برعکس است. او مخفیانه کار می‌کند، بسیار سرعت بالایی دارد و حملات و کمبو‌های وی بسیار سریع هستند. ما یک سیستم واکنشی عظیمی داریم. Black Widow نوعی ححملات چرخشی دارد که اگر دشمنان در معرض حملات وی قرار گیرند آن حمله آسیب بسیار بیشتری به آن‌ها وارد می‌کند. وی دارای نوعی از حملات است که باعث می‌شود دشمنان در موقعیتی قرار گیرند تا وی بتواند به راحتی آن‌ها را از پای درآورد.

همچنین به نظر می‌رسد Black Widow نوعی شخصیت پشتیبان باشد زیرا وی دارای قابلیت‌های مخفی کاری است که می‌تواند در طول مبارزات به سایر اعضای تیم کمک کند. بنابراین اگر حملات وی با مخفی کاری همراه باشد می‌تواند ضربه‌ی مهلکی به دشمنان وارد سازد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *