- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | تصاویر جدیدی از بازی Marvel’s Avengers لو رفت

SDCC 2019 | تصاویر جدیدی از بازی Marvel’s Avengers لو رفت

همراه با لو رفتن ویدئوی گیم‌پلی بازی Marvel’s Avengers، تصاویری نیز از شخصیت هالک (Hulk) و دیگر شخصیت‌های بازی لو رفت که ظواهر ثانویه‌ی هالک و پیشرفت‌های گرافیکی بازی را به نمایش می‌گذارد.

تاکنون مطلع شدیم که ویدئوی به نمایش درآمده از گیم‌پلی بازی Marvel’s Avengers در مراسم San Diego Comic Con 2019، قرار است یک هفته پس از برگزاری نمایشگاه Gamescom 2019 به طور عمومی به نمایش گذاشته شود. اما طبق سنت، طرفداران نتوانستند تا تاریخ تعیین شده صبر نمایند و ویدیوها و تصاویر لو رفته‌ی بسیاری را از این بازی در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند. اگرچه که بسیاری از این موارد لو رفته بسیار بی‌کیفیت و غیر قابل مشاهده هستند ولی تعدادی از طرفداران توانستند چند تصویر و ویدئوی راضی‌کننده را منتشر نمایند. آن‌ها با به اشتراک‌گذاری تصاویری، پیشرفت‌های گرافیکی که بیشتر برروی شخصیت بلک ویدو (Black Widow) تمرکز دارند را در معرض نمایش قرار دادند. طراحی مدل شخصیت بلک ویدو نسبت به تریلر E3 2019 پیشرفت داشته است و نورپردازی برروی زره ثور (Thor) زیبا به نظر می‌رسد. همچنین تصاویری نیز از شخصیت هالک به بیرون درز کرده است که ظواهر ثانویه‌ی وی را نشان می‌دهد.

شما می‌توانید تصاویر لو رفته را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

بازی Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *