- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | انتقال محفظه‌ی نوزاد دردسرهایی را برای هیدئو کوجیما در فرودگاه به همراه داشته است

SDCC 2019 | انتقال محفظه‌ی نوزاد دردسرهایی را برای هیدئو کوجیما در فرودگاه به همراه داشته است

اگر شما از طرفدارانی هستید که تاکنون خبرهای مربوط به هیدئو کوجیما و بازی Death Stranding را دنبال نموده‌اید، حتما از وجود محفظه‌ی نوزاد در نسخه‌ی کالکتور بازی Death Stranding مطلع هستید. محفظه‌ای عجیب و به رنگ نارنجی که درون آن نوزادی قرار دارد و همواره در تریلرها و تصاویر این بازی قابل مشاهده است. اگر شما این محفظه را عجیب می‌پندارید، باید بگوییم که در این نگرش تنها نیستید و مامورین مرزی در فرودگاه، هیدئو کوجیما را به دلیل همراه داشتن این محفظه برای مدتی متوقف نمودند.

هیدئو کوجیما، خالق بازی Death Stranding، روز گذشته در نشستی با نام Hideo Kojima: Master Storyteller همراه با نیکولاس ویندینگ (Nicolas Winding Refn)، چهره‌ی شخصیت Heartman در بازی Death Stranding و مجری‌گری جف کیلی (Geoff Keighley) در رابطه با فرایند توسعه‌ی این بازی صحبت‌هایی را ارائه نمود. همچنین در خلال این صحبت‌ها از طرح روی جلد بازی Death Stranding رسما رونمایی شد و محفظه‌ی نوزاد نسخه‌ی کالکتور این بازی در معرض نمایش قرار گرفت. از قرار معلوم، انتقال این محفظه به نمایشگاه San Diego Comic-Con 2019 دردسرهایی را برای کوجیما به همراه داشته است و مامورین فرودگاه به منظور مطمئن شدن از بی‌خطر بودن این محفظه، وی را برای مدتی متوقف نمودند. خلاص شدن کوجیما از این دردسر تاکنون مشخص نشده است ولی به نظر می‌رسد، جستجوی اینترنتی وی را در این امر یاری نموده است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *