- دسته‌بندی نشده

Remedy از عرضه‌ی بازی Alan Wake برای پلتفرم‌های مختلف می‌گوید

Remedy از عرضه‌ی بازی Alan Wake برای پلتفرم‌های مختلف می‌گوید

استودیوی فنلاندی رمدی (Remedy)، طی خبر تازه‌ای از عرضه‌ی بازی Alan Wake برروی پلتفرم‌های مختلف می‌گوید.

اخیراً مشخص شد که استودیوی رمدی، به تازگی حق ساخت و نشر تعدادی از سری بازی‌های خود را به دست‌ آورده است. عناوینی که فقط برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس ۳۶۰، به وسیله‌ی مایکروسافت (Microsoft) منتشر شده بودند. حال شرکت رمدی می‌گوید: «اگر قصد این را داشته باشیم، می‌توانیم بازی Alan Wake را برای پلتفرم‌های مختلف نیز عرضه‌ کنیم.»

وقتی که وب‌سایت GameSpot از استودیوی رمدی راجع به تاثیر این کار برروی آینده‌ی این سری پرسید، رمدی پاسخ داد:

این تنها چیزی است که ما قصد روشن کردن آن را داریم؛ از این پس حق نشر و ساخت این بازی متعلق به شرکت رمدی است و به همین علت اگر قصد این را داشته باشیم، بازی Alan Wake را در آینده برای پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهیم کرد اما الان جزئیاتی برای آشکار کردن در دست نداریم.

بازی Alan Wake و اسپین-آف آن یعنی American Nightmare، هر دو توسط مایکروسافت برروی کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و به وسیله‌ی خود رمدی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شدند. حال توسعه‌دهنده‌ی این بازی، حق ساخت و نشر آن را در دست دارد هر چند که به نتیجه‌ی آن اشاره‌ای نکرد. استودیوی رمدی در گذشته تمایل خود را بارها به ساخت ادامه‌ی این بازی اظهار کرد هر چند که مشخص نیست که آیا هنوز هم این خواسته را دارد یا خیر. با اینکه از جانب رمدی این امر تایید نشد؛ اما به احتمال زیاد در آینده شاهد پورت بازی Alan Wake و اسپین-آف آن برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی همراه با نینتندو سوییچ باشیم. این دو بازی به ترتیب در سال‌ ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ منتشر شدند. ما از این مطلع هستیم که یک اقتباس تلویزیونی لایو-اکشن از بازی Alan Wake در راه است. این نمایش حاصل همکاری رمدی و شرکت تولید فیلم یعنی Contradiction Films است.

اما جدیدترین عنوان در دست توسعه‌ی رمدی بازی Control است که در تاریخ سه شنبه ۵ شهریور ماه (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *