- دسته‌بندی نشده

QuakeCon 2019 | شخصیت Doom Slayer صاحب یک مخفیگاه در Doom Eternal می‌شود

QuakeCon 2019 | شخصیت Doom Slayer صاحب یک مخفیگاه در Doom Eternal می‌شود

سازندگان بازی Doom Eternal اعلام کردند که شخصیت Doom Slayer در بازی Doom Eternal، صاحب یک مخفیگاه خواهد بود که می‌تواند در آن به صورت آزادانه و بدون درگیری به گشت و گذار بپردازد.

Doom Slayer همیشه نباید به کشتن و قلع و قمع شیاطین بپرازند و گاهی نیز باید کمی نسبت به این ماجراها عقب نشینی کند. حال با بازی جدید استودیوی اید سافتور (Id Software)، ضد قهرمان محبوب ما، صاحب یک مخفیگاه یا هاب (HUB) می‌شود. سازندگان توضیحات بسیار کمی نسبت به معرفی این هاب با طرفدران به اشتراک گذاشته‌اند اما بر اساس توضیحات آن‌ها، ما با پیشرفت در بازی و برگشت به این هاب، می‌توانیم اطلاعات بیشتری را در رابطه با شخصیت Doom Slayer و احتمالا گذشته‌ی وی به دست آوریم و او را بهتر بشناسیم. بر اساس توضیحات سازندگان، ما در این هاب مشاهد می‌کنیم که Doom Slayer چگونه به صرف وقت‌های آزاد خود می‌پردازد.

سازندگان توضیحات بیشتری را نسبت به ظاهر و همچنین مواردی که در این هاب مشاهده خواهیم کرد، ارائه ندادند اما می‌توان انتظار داشت که این هاب شامل اتاق‌های تمرین، جایگاهی برای جوایز و همچنین جایگاهی برای قرار دادن آیتم‌ها و اطلاعات موجود در محیط بازی باشد.

بازی Doom Eternal قرار است در تاریخ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این اثر را از طریق سایت گیمفا مطالعه و دنبال نمایند.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *