- دسته‌بندی نشده

Iceborne آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Monster Hunter World خواهد بود

Iceborne آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Monster Hunter World خواهد بود

با وجود اینکه هنوز ۲ ماه به انتشار بسته‌ی الحاقی جدید و بزرگ بازی Monster Hunter World یعنی Iceborne باقی مانده، از حالا مشخص شده است که این بسته آخرین محتوای اضافی بزرگی است که برای این عنوان منتشر خواهد شد.

افراد بسیاری با تجربه‌ی بازی Monster Hunter World برای نخستین بار، به سبک بازی‌های ژاپنی و نقش آفرینی علاقمند شده‌‌اند و پس از امتحان آن بوده است که خود را شیفته‌ی این چنین بازی‌هایی دیده‌اند. این عنوان که در ابتدای سال پیش میلادی عرضه شد، تابحال موفق شده تا به فروش ۱۲ میلیون نسخه‌ای دست یافته و از تعداد بازی‌بازان بسیاری برخوردار است. هنوز بزرگترین بسته‌ی الحاقی این بازی که البته به عنوان تنها بسته‌ی آن نیز شناخته می‌شود منتشر نشده است و پس از وعده‌های بسیاری که شرکت کپکام (Capcom) به مخاطبین خود داده است، افراد زیادی منتظر عرضه‌ی آن هستند.

اخیرا در مصاحبه‌ای که آقای ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto)، از مدیران شرکت کپکام، با وب‌سایت گیم اینفورمر (Game Informer) داشته است، مشخص شده که بسته‌ی Iceborne تکمیل کننده‌ی دنیای بسیار بزرگ و داستان Monster Hunter World خواهد بود و به این خاطر است که به عنوان آخرین و بزرگ‌ترین بسته‌ی الحاقی این بازی شناخته می‌شود.

او همچنین جزئیات دیگری نیز در رابطه با این بسته به اشتراک گذاشت. نیمی از داستان Iceborne در منطقه‌ی جدید Hoarfrost Reach و دیگر نیمه‌ی آن در مناطق قبلی روایت می‌شود. دیگر موردی که آقای سوجیموتو در رابطه با آن صحبت کرده، سطح G است که سطح بالای این بسته خواهد بود.

شرکت کپکام در آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری برای بسته‌ی Iceborne همانند بازی اصلی منتشر خواهد کرد.

بسته‌ی الحاقی Iceborne در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری (۶ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بسته نیز در زمستان سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر هنوز موفق به تجربه‌ی بازی Monster Hunter World نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای هامون معتقدی با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید» را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *