- دسته‌بندی نشده

Gods And Monsters یک بازی خانوادگی خواهد بود

Gods And Monsters یک بازی خانوادگی خواهد بود

بازی Gods and Monsters یک عنوان خانوادگی خواهد بود و تمامی اعضای خانواده‌ی بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود، تجربه‌ای دل‌پذیر و جذاب.

صنعت بازی‌های ویدئویی، نسبت به دیگر صنایع رقیب خود بسیار پیچیده و گاها عجیب است. برای مثال، در سینما همیشه فیلمی پرطرفدار و موفق است که فروش خوبی داشته باشد و بینندگان را راضی نگه دارد. این موضوع می‌تواند بدان معنا باشد که بعضی اوقات فیلم‌ها و ساخته‌هایی که برای کودکان به وجود می‌آیند، چندان موفق ظاهر نشوند. ولی این قضیه در صنعت بازی‌های ویدئویی به صورت کامل فرق دارد؛ یعنی گاها پیش آمده است که موفق‌ترین عنوان، بازی است که شما می‌توانید همراه با خانواده و به صورت دسته‌جمعی آن را تجربه کنید.

درست است که بیشتر توجه‌ها در این صنعت به عناوین مخصوص بزرگ‌سالان، همانند سری Call of Duty معطوف شده است، ولی در این میان عناوینی نیز هستند که در عین موفقیت بسیار زیاد، کاملا خانوادگی بوده و محیطی شاد و فانتزی دارند. مثال بارز این مورد را می‌توان سری موفق Rayman دانست که با وجود فضایی فانتزی، شاد، کارتونی و خنده‌دار، موفقیتی جهانی کسب کرده است. یوبی‌سافت (Ubisoft) در تلاش است که با یک بازی بزرگ‌ دیگر که برای تمام اعضای خانواده مناسب است، دوباره نام خود را در این حیطه بر سر زبان‌ها بیندازد.

زمانی که در طی یک مصاحبه، اعضای شرکت یوبی‌سافت از برنامه‌ی آینده‌ی خودشان تعریف می‌کردند، به بازی Gods and Monsters رسیدند و بیان کردند که این بازی تمام اعضای خانواده را هدف قرار داده است. در اصل، این بازی یک عنوان خانوادگی است، یعنی اگر شما بازی Just Dance را با دوستان خود تجربه کرده‌اید، تجربه‌ی این بازی باید در کنار اعضای خانواده باشد.

ما همیشه دلمان می‌خواهد که در انتهای مراسم‌های خودمان، یک مورد خاص را به همگان نشان دهیم. ما موردی متفاوت را نسبت به دیگر ساخته‌هایمان می‌خواستیم و علاقه داشتیم به همه اثبات کنیم که تمرکزمان برروی توسعه‌ی عناوین مختلفی معطوف شده است. بازی Gods and Monsters برای افراد بالای ۱۲ سال مناسب خواهد بود، پس شما می‌توانید این بازی را به همراه خانواده‌ی خود تجربه کنید. بدین صورت ما می‌توانیم نشان دهیم که طیف عناوینی که در دست ساخت داریم، بسیار وسیع هستند. علاوه بر بازی‌هایی که با پیشوند Tom Clancy توسط ما ساخته می‌شوند، ما پروژه‌های زیاد دیگری نیز در دست ساخت داریم.

بازی Gods and Monsters در تاریخ ۶ اسفند سال ۹۸ مصادف با ۲۵ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی، برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. البته از یاد نبرید که این بازی جزو عناوینی محسوب می‌شود که برای پلتفرم مخصوص شرکت گوگل، یعنی استیدیا نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *