- دسته‌بندی نشده

Gears 5 در زمان عرضه شامل حالت بتل رویال نمی‌شود

Gears 5 در زمان عرضه شامل حالت بتل رویال نمی‌شود

بازی Gears 5 قرار است محتوای بسیار زیادی چه در بخش تک‌نفره و داستانی و چه از نظر حالت‌ها و نقشه‌های مختلف در بخش چندنفره را در اختیار هواداران قرار دهد. با این حال این سوال همیشه وجود داشته که آیا تیم سازنده برنامه‌ای برای اضافه کردن حالت بتل رویال به این عنوان را دارد یا خیر؟ اگرچه عناوین مختلف و زیادی در سبک بتل رویال منتشر شدند ولی پرچمداران این سبک مانند Fortnite، PlayerUknown’s Battleground و Apex Legends همچنان از محبوبیت بسیار بالایی در بین بازی‌بازان برخوردار هستند.

کارگردان بخش چندنفره‌ی بازی، آقای رایان کلیون (Ryan Cleven)، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت گیم‌اسپات (GameSpot) تایید کرده است که در زمان عرضه‌ی بازی Gears 5، خبری از حالت بتل رویال در این عنوان نخواهد بود.

بازی Gears 5 شامل حالت بتل رویال نمی‌شود. ما یکی از طرفداران سبک بتل رویال هستیم ولی می‌خواهیم مطمئن شویم که این سبک را به شکلی ارزشمند به Gears 5 اضافه می‌کنیم. ما دائما به نظرات و صحبت‌های هواداران گوش می‌دهیم و برنامه داریم حالت‌های موجود در بازی را براساس بازخوردهای بازی‌بازان بهبود بخشیده و گسترش دهیم.

با توجه به این که درگیری‌های بازی Gears 5 همیشه براساس رویارویی‌های نزدیک بوده، منطقی به نظر می‌رسد که تیم سازنده در حال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن حالت بتل رویال را به این بازی نداشته باشد. اگرچه کاربران امکان تجربه‌ی حالت بتل رویال را در بازی Gears 5 نخواهند داشت ولی همچنان حالت‌های بسیاری شامل Arcade، Escalation، King of the Hill و Horde در بازی وجود خواهند داشت. علاوه بر این، تیم سازنده حالت جدید و کوآپ Escape را نیز برای این بازی طراحی کرده است. پس طرفداران بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 دلیلی برای نگرانی نخواهند داشت.

بازی مورد انتظار Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری (۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تیم سازنده مدتی پیش اطلاعاتی از خریدهای درون‌برنامه‌ای بازی را در اختیار کاربران قرار داده بود که براساس آن امکان خرید مستقیم شخصیت‌های مختلف در بخش چندنفره وجود خواهد داشت. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری تحلیلی گیمفا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *