- دسته‌بندی نشده

Dragon Quest XI S | تمام همراهان شخصیت اصلی دارای بخش‌های قابل بازی هستند

Dragon Quest XI S | تمام همراهان شخصیت اصلی دارای بخش‌های قابل بازی هستند

اگر اخبار مربوط به Dragon Quest XI S، نسخه‌ی گسترش یافته‌ی جدیدترین بازی در سری افسانه‌ای Dragon Quest، را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که در مقایسه با نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، این عنوان دارای محتویات جدید زیادی را ارائه می‌دهد. حال به تازگی جزئیات بیشتری از این محتویات منتشر شده است.

طبق پست جدید وب‌سایت رسمی Dragon Quest XI، حال مشخص شده است که تمام همراهان شخصیت اصلی دارای بخش‌های داستانی جدید و قابل بازی خواهند بود. البته هنوز نمی‌دانیم که آیا این محتویات در مسیر اصلی داستان ارائه می‌شوند یا این‌که حکم ماموریت‌های فرعی را دارند، اما این وب‌سایت تائید کرده است که شما باید این مراحل را در نقش شخصیت‌های همراه تکمیل کنید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، مراحل جدید مستقیماً با شخصیت‌های همراه ارتباط داشته و کمک می‌کنند تا با همراهان خود بیشتر آشنا شوید. لازم به یادآوری است که در حال حاضر این محتویات جدید تنها برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی معرفی شده‌اند و اسکوئر انیکس (Square Enix) هنوز چیزی در مورد انتشار آن‌ها برای پلتفرم‌های دیگر نگفته است.

بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition در تاریخ ۵ مهر ماه سال جاری (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه‌ی معمولی بازی را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کنید. جهت آشنای بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه‌ی نقد و بررسی آقای امیرمهدی نامجو بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *