- دسته‌بندی نشده

Death Stranding | چشم‌اندازی از قدرت موتور بازی‌سازی دسیما

Death Stranding | چشم‌اندازی از قدرت موتور بازی‌سازی دسیما

بازی Death Stranding از عناوین به شدت مورد انتظار امسال است که از نظر تروی بیکر (Troy Baker)، هنرپیشه‌ی نقش Higgs، عنوانی کاملا جدید خواهد بود. حتی آقای تامی ارل جنکینز (Tommie Earl Jenkins) که ایفای نقش شخصیت دای هاردمن (Die-Hardman) را بر عهده گرفته است، از این بازی به عنوان یک اثر فوق‌العاده و شاهکار یاد می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید آقای هیدئو کوجیما، کارگردان و داستان‌پرداز بزرگ بازی‌های ویدئویی، هر چند وقت یکبار با انتشار تصاویر جدید از محیط بازی و یا روند توسعه‌ی آن در صفحه‌ی شخصی توییتر خود، طرفداران این بازی را هیجان‌زده و مشتاق‌تر از قبل می‌کند. امروز نیز به رسم همین عادت، ایشان دو تصویر جدید از محیط بازی را در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرده‌اند که قدرت و شایستگی‌ موتور بازی‌سازی دسیما (Decima) را به رخ می‌کشد. در این تصاویر که در بخش پایین صفحه برای شما عزیزان آماده شده‌اند نگاهی به سم (Sam)، شخصیت پروتاگونیست بازی، می‌اندازیم که آقای نورمن ریداس (Norman Reedus) ایفای نقش او را به عهده دارد.

همانطور که مشاهده می‌کنید، سم را یک‌بار در محیطی سرسبز و بار دیگر در محیطی پر از سنگ و صخره مشاهده می‌کنیم که در هر دوی آن‌ه،ا حتی با وجود اینکه از صفحه‌ی نمایشگر عکس گرفته شده است جلوه‌های بصری بسیار چشم‌نواز هستند. این بدین معنی است که استفاده از موتور بازی‌سازی دسیما که متعلق به استودوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) است، مثمر ثمر واقع شده است.

بازی Death Stranding در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۸ نوامبر ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. البته برخی از شایعات خبر از این ماجرا می‌دهند که بازی به صورت انحصاری زمانی برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه و پس از انتشار بازی برروی پلی‌استیشن ۴، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *