- دسته‌بندی نشده

Cyberpunk 2077 | اطلاعاتی در مورد نقش شرکت‌ها و سیستم قانون در بازی منتشر شد

Cyberpunk 2077 | اطلاعاتی در مورد نقش شرکت‌ها و سیستم قانون در بازی منتشر شد

یکی از بخش‌هایی که بازی Cyberpunk 2077 را نسبت به The Witcher 3 و عناوین قبلی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) متمایز می‌کند، آزادی بیشتر به بازی‌بازان نه تنها در داستان و روایت بازی، بلکه در گیم‌پلی آن نیز بوده است. حال به تازگی، جزئیات جدیدی از این عنوان منتشر شده است.

پیش از این اعلام شده بود که بازی‌بازان قادر به کشتن اکثر NPCهای بازی، به جز شخصیت‌های مهم داستانی هستند. آقای آلوین لیو (Alvin Liu)، از استودیوی سی‌دی پراجکت رد، در مصاحبه با سایت Wccftech، در مورد نقش شرکت‌ها، دولت و پلیس در Cyberpunk 2077 توضیحاتی ارائه داد. وی اشاره کرد که شرکت‌هایی وجود دارند که در پشت صحنه حضور دارند و دولت در بازی قابل اعتماد نیست. به گفته‌ی وی، این شرکت‌ها برای تصمیم‌گیری‌های کوچک و بزرگ به دولت رشوه می‌دهند. بنابراین اگر شما با یک شرکت همکاری کنید، ممکن است به شما ضربه بزنند.

وی توضیح داد:

اساسا در بازی قوانینی وجود دارد که آن‌ها (دولت و پلیس) می‌توانند از شرکت‌ها رشوه بگیرند. بنابراین ممکن است یک شرکت قانونی را تصویب کند که شما نتوانید داروی سلامتی را بفروشید. تنها دلیلی که موجب تصویب قانون‌ها می‌شود این است که شرکت‌ها به دولت رشوه می‌دهند و از آن به عنوان یک نماینده استفاده می‌کنند. بنابراین جایی وجود ندارد که لزوما بتوانید به دولت اعتماد کنید. ممکن است برخی از افراد خوب در آنجا باشند، اما این یک شهری از مردمی است که دائما سعی دارند با یکدیگر در تقابل و رقابت باشند.

در ادامه، آقای لیو در مورد سیستم قانون در بازی توضیحاتی ارائه داد:

ما یک سیستمی داریم که هنوز به دنبال تکرار آن هستیم. اگر شما شروع به کشتن تعدادی زیاد از مردم کنید، مشخصا آن‌ها با شما خوب نخواهند بود. برخی از افراد وجود دارند که به دلیل طراحی مرحله نمی‌توانید آن‌ها را بکشید. اما این چیزی نیست که بازی ما بر اساس آن باشد. بنابراین من آن را با بازی The Witcher 3 مقایسه می‌کنم که در آن اگر شما سر یک روستایی را در وسط ناکجا آباد قطع می‌کردید، نگهبانان واکنشی از خود نشان نمی‌دادند. اما اگر در یک شهر بزرگ باشید و یکی از نگهبانان شما را ببیند، مردم نزدیک آنجا برای کمک فریاد می‌زنند و برخی از مردم در کنار نگهبانان سعی می‌کنند شما را بکشند و معمولا نیز بسیار قدرتمند هستند.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *