- دسته‌بندی نشده

Batman: Arkham Collection برای کنسول‌های نسل هشتم لو رفت

Batman: Arkham Collection برای کنسول‌های نسل هشتم لو رفت

به نظر می‌رسد که بالاخره Batman: Arkham Collection قرار است که به صورت فیزیکی عرضه شود.

در نسل هفتم، استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) با انتشار دو نسخه از سری Batman Arkham باعث شد که خون جدید در رگ‌های عناوین ابرقهرمانی جریان پیدا کند. پس از آن نیز در نسل هشتم با بازی Arkham Knight پایانی شکوهمند بر این سه‌گانه را شاهد بودیم. به جرئت می‌توان بیان کرد که برای احساس کردن قدرت بتمن، تجهیزات او، مسئولیتش و اتفاقاتی که ممکن است برای این کاراگاه مشکی پوش پیش بیاید، سه‌گانه‌ی Arkham بهترین موقعیت است. اکنون وب‌سایت آمازون (Amazon) به نظر می‌رسد که بازی Batman: Arkham Collection را لو داده باشد.

بازی Batman: Arkham Collection شامل هر سه نسخه‌ی ساخته شده توسط استودیوی راک‌استدی است، ولی نشانی از نسخه‌ی Origins در این بازی نخواهد بود؛ چرا که وظیفه‌ی ساخت آن با شرکتی دیگر بوده است. پیش از این نسخه‌ی دیجیتالی Batman: Arkham Collection عرضه شده بود، ولی اکنون شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی آن هستیم. دو نسخه‌ی ابتدایی این سری کاملا بازسازی شده‌اند و با جلوه‌های بصری بهبودیافته روبرو هستیم. همچنین تمامی بسته‌های الحاقی این عناوین نیز در Batman: Arkham Collection وجود دارند.

هنوز هیچ صحبت رسمی از انتشار Batman: Arkham Collection نشده است، ولی سایت آمازون معمولا به عنوان یک منبع معتبر برای لو دادن بازی‌ها قبل از معرفی‌شان محسوب می‌شود! به هر حال باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که سازندگان در چه زمانی می‌خواهند این بازی را به صورت رسمی معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *