- دسته‌بندی نشده

Assassin’s Creed Odyssey | یوبی‌سافت قصد دارد اصلاحاتی در بخش خلق داستان انجام دهد

Assassin’s Creed Odyssey | یوبی‌سافت قصد دارد اصلاحاتی در بخش خلق داستان انجام دهد

زمانی که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، حالت خالق داستان را برای بازی Assassin’s Creed Odyssey معرفی کرد، بهره‌برداری و سوء استفاده از آن یک گزینه‌ی اجتناب‌ناپذیر بود. یوبی سافت با ارائه‌ی این بخش جدید به بازی‌بازان این فرصت را داد که داستان‌های خود را خلق کنند. اما تاکنون بسیاری از افراد از با استفاده از ماموریت‌های کسب تجربه از این حالت سوء استفاده کردند.

یک نوع از ماموریت‌هایی که این روزها در بازی محبوب شده، ماموریت‌های جمع‌آوری تجربه است. این ماموریت‌های سفارشی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا سطح خود را در مدت زمان کوتاهی ارتقا دهند. این بدان معناست که آن‌ها در بازی یک راه آسان برای ارتقای قهرمان خود دارند. با توجه به اینکه شما چطور داستان اصلی بازی را به پیش می‌برید، می‌تواند کمی به سمت سخت شدن برود. با این حال،دیدن ماموریت‌های جمع‌آوری تجربه جای تعجبی نخواهد داشت.

یوبی‌سافت در تلاش است تا این نوع ماموریت‌ها را متوقف کند. این شرکت در بیانیه‌ای رسمی توضیحاتی در این خصوص ارائه داده است:

حالت خالق داستان به عنوان یک ابزار برای بازی‌بازان طراحی شده است که این اجازه را به آن‌ها می‌دهد تا خلاقیت و تخیلات خود را با خلق داستان‌هایی با دیگران اشتراک بگذارند. از یک نسخه‌ی اصلاح شده از ابزارهای خودمان برای ساخت ماموریت‌ها در بازی استفاده شده است. با این حال، از زمان شروع بتای بازی، ما متوجه روند افزایشی ماموریت‌های جمع‌آوری تجربه شدیم که از آن ابزار برای بدست آوردن مقادیر زیادی از تجربه‌ها سوء استفاده می‌شد. این سوء استفاده‌ها، کیفیت کلی، یکپارچگی و هدف از ساخت حالت خالق داستان را به خطر می‌انداخت و منجر به کمتر دیده شدن داستان‌های جالب و شگفت‌انگیزی می‌شد که طرفداران خلق کرده بودند. ما می‌خواهیم با استفاده از نکات برجسته‌ی ماموریت‌ها برروی خلاقیت‌ تمرکز کنیم و نیز در حال کار برروی اصلاحات و تنظیماتی هستیم تا تاثیر این نوع ماموریت‌ها را برروی تجربه‌ی بازی‌باز کاهش دهیم. ما همچنین شرایط استفاده از حالت خالق داستان را تغییر می‌دهیم تا کسانی که این نوع داستان‌ها را ساخته‌اند، منع کنیم.

این موضوع موجب بحث‌های زیادی در بین طرفداران شده است. بسیاری اعتقاد دارند که یوبی‌سافت نباید افرادی را که انتخاب کرده‌اند بازی را به صورت تک نفره انجام دهند، مجازات کند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را در این لینک مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *