- دسته‌بندی نشده

۳ ویژگی جدید به بازی NBA 2K20 اضافه خواهد شد

۳ ویژگی جدید به بازی NBA 2K20 اضافه خواهد شد

۳ ویژگی جدید به بازی NBA 2K20 اضافه خواهد شد و این تمام لیست تغییرات نخواهد بود؛ در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و مشاهده‌ی این ۳ ویژگی با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

اوایل ماه جاری، شرکت ۲K از بازی NBA 2K20 رونمایی کرد و این بازی قرار است در تاریخ ۶ سپتامبر برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه گردد. قرار دادن آنتونی دیویس (Anthony Davis) و دوین وید (Dwayne Wade) برروی کاور بازی، موجب شده تا آن را از دیگر بازی‌های ورزشی متمایز دانست. قرار است ۳ ویژگی جدید به بازی اضافه شود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. اما این موضوع که قرار نیست هسته‌ی اصلی بازی دچار تغییرات اساسی شود را مدنظر قرار دهید.

۳ ویژگی جدید:

• بخش بانوان (WNBA):

قرار است ترازوی بازی NBA 2K20 با اضافه شدن بخش بانوان به تعادل برسد. در حال حاضر از جزییات و گستردگی آن اطلاعات زیادی در دسترس نیست؛ آیا این بخش به صورت حالتی جداگانه در بازی قرار خواهد گرفت یا در تمام حالت‌های بازی می‌توان به این بخش دسترسی داشت؟ اگرچه که اولین مورد محتمل‌تر بوده و بیشتر مناسب این ویژگی است ولی برای رسیدن به پاسخ این پرسش، بایستی تا انتشار اطلاعات بیشتر در ماه‌های آینده صبر کنیم.

• پیشرفت‌های سیستم دریبل:

توسعه‌دهندگان NBA 2K20 به منظور پیشرفت مکانیزم‌های درون بازی ازجمله: «دریبل» و «حفظ توپ» قول داده‌اند تا فیزیک بازی را دچار پیشرفت سازند. همچنین پیشرفت‌هایی را در هوش مصنوعی بازیکنان شاهد خواهیم بود. به بیانی ساده‌تر باعث می‌شود تا گیم‌پلی بازی از حالتی خشک و شلخته (Clunky) فاصله داشته باشد.

• حذف قابلیت هل دادن:

هل دادن بازیکنان هرگز به بازی NBA 2K20 باز نخواهد گشت؛ این مورد ویژگی جدیدی را به بازی اضافه نمی‌کند ولی موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران می‌شود. همان طور که اطلاع دارید بسیاری از طرفداران از این ویژگی ناراضی بوده و وجود آن را در یک بازی شبیه‌ساز بسکتبال نمی‌خواهند.

قطعا تغییرات و ویژگی‌های دیگری نیز به بازی اضافه خواهد شد که شرکت ۲K در ماه‌های آینده از آن‌ها پرده‌برداری خواهد کرد. به بیان دیگر این ۳ ویژگی را تمام لیست اضافات جدید، نپندارید و طرفداران خواستار تغییرات بیشتری در بازخوردهای خود هستند. امیدواریم در نسخه‌ی جدید سری NBA 2K، قابلیت رد کردن تبلیغات به بازی اضافه گردد؛ بازخورد طرفداران به آن‌ها بسیار منفی بوده و بسیار عجیب خواهد بود اگر شرکت ۲K این روند را در نسخه‌ی جدید حفظ کند.

بازی NBA 2K20 قرار است در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ (مصادف با ۶ سپتامبر ۲۰۱۹) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *